Mega Yazılım Ege yollarında

Mega Yazılım, İzmir Ekom Bilgisayar ile “ÇÖZÜMEVİ” anlaşması imzaladı. Mega Yazılım, Ekom Bilgisayar ile İzmir ve EGE bölgesinde faaliyet gösteren firmaların hayatını kolaylaştıracak. Tüm Türkiye’ye genelindeki yaygın satış-servis ağı, kurumların taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda hayata geçirdiği projeler, sektörel ve işlevsel ürünleri ile sektördeki başarısını devam ettiren Mega Yazılım, yaptığı anlaşma ile İzmir ve EGE bölgesinde daha da büyük projelere imza atmayı hedefliyor.

İzmir’de, 1985 yılından beri bilişim sektöründe hizmet veren, MEGA Yazılım ile yaptığı “Çözümevi” anlaşması ile, alt bayiler oluşturma ve geliştirme çalışmalarına başlayan Ekom Bilgisayar’ın Malatya’da da ofisi bulunuyor.

1999 ve 2000 yıllarında “İlk 500 Bilişim firması” arasında yer almış olan Ekom Bilgisayar, MEGA YAZILIM ÇÖZÜMEVİ olarak, MEGA programlarının satışı konusunda bayilik verecek, bayi ve kullanıcılara eğitim, destek, uyarlama hizmetleri konusunda destek olacak. Bayileriyle birlikte uygulanabilir iş çözümleri sunacak olan Ekom ayrıca, kurumsal seri ürünlerde kurumsal müşterilere sistem analizi, otomasyonun en etkin şekilde kurulması ve yürütülmesi için danışmanlık hizmeti de verecek.

Ekom Bilgisayar, şubeler arası otomasyon, siparişten üretime fabrika otomasyonu gibi konulardaki 20 yıllık bilgi birikimi ve Mega Yazılım’dan aldığı güç ile büyük projelere imza atmayı hedeflerken, aynı zamanda MEGA ürünlerine tamamlayıcı Yazılım çözümleri de üretmeyi planlıyor.

İzmir’de bayilik müracaatlarını değerlendirerek ilk etapta 10 bayi ile çalışmalarına başlayan Ekom, bayilik ağını genişletme faaliyetlerine devam ediyor. Bayilik talepleri için 0232 489 22 75 veya 0232 489 02 70 nolu telefon numaralarından ya da www.ekombilgisayar.com adresinden bilgi alınabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.