Memura 25 dolar taksitle bilgisayar

İnfronic, devlet memurlarına yönelik yeni ve çok uygun koşullu bir bilgisayar kampanyası başlattı. Tüm devlet memurlarının rahatça katılabileceği kampanyada Avrupa’nın en çok satılan notebook markası olan Acer ürünleri, ayda 25 dolardan başlayan taksit ve 36 aya varan vade seçeneği ile sunuluyor. Kampanyada biri masaüstü olmak üzere üç model bilgisayar bulunuyor.İnfronic Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, Türkiye’nin bilgisayarlaşmada Avrupa ülkelerinin çok gerisinde kaldığını belirterek, “Nüfus olarak ciddi bir potansiyele sahibiz. Ancak nüfusun büyük bir bölümünün alım gücünün düşük olması nedeniyle bilgisayarlaşma bir türlü istenen düzeye gelemiyor. İnfronic olarak bu soruna çeşitli kampanyalarla elimizden geldiğince çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Devlet memurlarına yönelik olarak başlattığımız yeni kampanyamız da bunun en çarpıcı örneklerinden biri olacak” diyor. Devlet memurlarının bilgi teknolojileriyle daha haşır neşir olmasının farklı bir önemi daha olduğunu vurgulayan Burhanoğlu, “Bu teknolojilere kendisi de sahip olan, evinde kullanan devlet memurları, işyerlerinde de daha etkin olarak bilgi teknolojisi kullanıcısı olacaklardır. Bu da e-devlet sürecinde en önemli unsulardan biridir” diyor.

İnfronic’in başlattığı kampanya sadece fiyat ve uzun vadesi ile değil, alıcılara tek bir modeli dayatmaması, model seçeneği sunması ile de dikkat çekiyor. Toplam üç modelin bulunduğu kampanyada isteyen masaüstü, isteyen taşınabilir bilgisayar modelini seçebiliyor. Masaüstü olarak Acer Power F1 modeli 36 ay vadede ayda 25 dolar taksitle sunuluyor. Taşınabilir bilgisayar almak isteyenlere ise iki farklı model öneriliyor. Bunlardan ilki Acer TravelMate 2310LCi model ürün. Bu modeli 36 ay vade ile almak isteyenler ayda 29 dolar ödeyecekler. İkinci taşınabilir bilgisayar modeli ise Acer TravelMate 4002LCi. Intel Centrino işlemcili bu modele de 36 ay vade ve aylık 36 dolar taksitle sahip olunabiliyor. Daha kısa vade isteyenler için aynı modellerde 12 ve 24 ay vade seçenekleri de sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.