Microsoft işortaklarını ödüllendirdi

Microsoft, kurumlara verdiği destekler ile ülke ekonomisine katma değer sağlayan iş ortaklarını ödüllendirdi. Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde 2 Aralık 2011, Salı akşamı düzenlenen Microsoft İş Ortakları 2010 Ödül Töreni’ne iş ortakları ve bilişim sektörünün önde gelen isimleri katıldı. Değişik kategorilerde, önceden belirlenmiş kriterlere göre değerlendirilen iş ortaklarının 20’si ödüle layık görüldü.

Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının oluşturduğu ekosistemin sunduğu çözümlerle Türkiye’nin yeni ve önde olmasına katkı sağladığına dikkat çeken Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen şöyle konuştu:

“Türkiye’nin potansiyeline çok fazla inanıyor ve bu potansiyeli üretime dönüştürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye çapında 7 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemimizin desteği ile kurumlarımızın rekabet gücünü artıran çözümlerimiz sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Hem kurumlar hem de bireylerimizin performans ve verimliliklerini artırmalarında kritik önem taşıyan yeni ürün ve çözümlerimizin Türkiye’ye gelmesi için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeyi hızla sürdüreceğimize yürekten inanıyorum. Ödül alan iş ortaklarımızı çalışmaları ve katkıları nedeniyle kutluyorum.”

Microsoft Türkiye İş Ortakları Yıllık Toplantısı’nda ödüle layık görülen iş ortakları satış, ciro ve büyüme performanslarına göre değerlendirildi. Ödül alan iş ortakları ise şöyle sıralandı:

Yılın Sistem Üreticisi
YÖNSİS BİLGİSAYAR
Yılın Yaygın Kanal En Çok Gelişen İş Ortağı
DENGE BİLGİSAYAR
Yılın Yaygın Kanal İş Ortağı
PENTA BİLGİSAYAR
Yılın KOBİ İş Ortağı – İstanbul
SENTİM
Yılın KOBİ İş Ortağı – Anadolu
İNFOTÜRK
Yılın En Gelişen Bilgisayar Firması
ENTEGRES
Yılın ISV İş Ortağı
NEBİM
Yılın Kurumsal Satış İş Ortağı
DATA MARKET
Yılın Kurumsal Satış İş Ortağı
PROBİL
Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı
INTERTECH
Yılın Sistem Entegratör İş Ortakları
SIEMENS – STM
Yılın Sistem Entegratör İş Ortağı
SENTİM
Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı
ETG
Yılın En Başarılı Eğitim Çözümleri İş Ortağı
İNFOPARK
Yılın Distribütörü – COEM
KOYUNCU
Yılın Distribütörü – FG
ARENA
Yılın Microsoft Servis ile İşbirliği Ödülü – Danışmanlık
FUJITSU
Yılın Mağazacılık Ödülü
VATAN
Yılın En Çok Gelişen Yerli PC Üreticisi
ARÇELİK
Yılın Yerli PC Üreticisi
CASPER

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu