Mikro’dan yılın kampanyası

Hizmet verdiği tüm sektörleri yakından takip eden Mikro Yazılımevi, on altıncı yaşına bir kampanya ile merhaba diyor. 1988 yılında kurulan ve bu süre zarfında da Türkiye’nin en büyük yerli yazılım üreticilerinden bir olan Mikro, tüm sektörlere yönelik çözümler üretiyor. Mikro’nun 2004 sonuna kadar sürecek kampanyasında YTL ile uyumlu tüm Mikro yazılımlarının yüzde 18’lik KDV’sini Mikro karşılayacak. Fiyatları “Türk Lirası” olarak belirlenen tüm ürünler, peşin fiyatına 5 taksit ile kullanıcılara sunulacak.Mikro’nun düzenlediği yılın kampanyasında ayrıca DOS versiyonlu yazılımlardan Windows tabanlı programlara geçişlerde de yüzde 20 indirim uygulanacak. Enflasyon muhasebesinin de dahil olduğu muhasebe programlarında ise 2 kullanıcı fiyatına 5 kullanıcı lisansı kampanya katılımcılarına verilecek.

Mikro yazılımları tüm kuruluşları bilgi teknolojileriyle tanıştırıyor
Üç farklı ürün grubu bulunan Mikro Yazılımevi, büyük şirketlerden KOBİ’lere kadar her ölçekteki şirkete hizmet sunuyor. Mikro’nun Series 9000 ürünleri, işletmeleri geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler içeriyor. İşletmeler, Series 9000 grubundaki ürünlerle kurumsal bir yapıya kolayca geçebiliyor, kaynaklarını daha iyi planlayabiliyor ve yeni yönetim teknikleri geliştirerek olası finansal riskleri kontrol altında tutabiliyorlar.

Mikro’nun Series Retail ürün grubu ise, mağaza ve marketlerin yönetimlerini komplike ve kesintisiz bir süreç haline getirebilmelerini sağlıyor. Series Retail ürünleri işletmelerin satın almadan başlayarak, ürün kabulü, stokların depodan reyona, reyondan da tüketiciye ulaşması sürecinde sorun yaşamamalarını sağlıyor. Mikro yazılımları, bu süreci sağlıklı bir halde gerçekleştirebilmek için ödeme cihazlarından terazilere, okuyuculardan yazılıma kadar tüm elemanların uyum içerisinde çalışmasını sağlıyor.

Ekonomik, Ticari ve Muhasebe yazılımlarından oluşan Mikro Standart Seri ise işletmelerin tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebilmelerini sağlıyor. Kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olan Mikro Standart Seri yazılımları, tamamen Windows mimarisine uygun olarak üretiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.