Mikro’nun yeni kampanyasıyla altı avantaj bir arada

Hizmet verdiği tüm sektörleri yakından takip eden Mikro Yazılımevi, yeni kampanyası ile müşterilerine avantajlarla dolu ürün seçenekleri sunuyor. Mikro “Altı Avantaj Kampanyası”yla kullanıcılarına, tüm ürün fiyatlarının YTL olması, peşin fiyatına beş taksit gibi birbirinden önemli altı farklı avantaj sunuyor. Mikro’nun Altı Avantaj Kampanyası’nda YTL ile uyumlu tüm Mikro yazılımlarının yüzde 18’lik KDV’sini Mikro karşılayacak. Fiyatları Yeni Türk Lirası olarak belirlenen tüm ürünler, peşin fiyatına 5 taksit ile kullanıcılara sunulacak. Mikro’nun düzenlediği altı avantaj kampanyasında ürünlerin tüm kuruluş ve eğitim hizmetleri de fiyatlara dahil edildi. Kampanyada müşterilerine iki kullanıcı fiyatına 5 kullanıcı lisansı da verecek olan Mikro, eski sürümlerden yükseltme yapan kullanıcılarına ise yüzde 10 oranında indirim yapacak.

Mikro yazılımları tüm kuruluşları bilgi teknolojileriyle tanıştırıyor
Üç farklı ürün grubu bulunan Mikro Yazılımevi, büyük şirketlerden KOBİ’lere kadar her ölçekteki şirkete hizmet sunuyor. Mikro’nun Series 9000 ürünleri, işletmeleri geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler içeriyor. İşletmeler, Series 9000 grubundaki ürünlerle kurumsal bir yapıya kolayca geçebiliyor, kaynaklarını daha iyi planlayabiliyor.

Mikro’nun Series Retail ürün grubu ise, mağaza ve marketlerin yönetimlerini komplike ve kesintisiz bir süreç haline getirebilmelerini sağlıyor. Ekonomik, Ticari ve Muhasebe yazılımlarından oluşan Mikro Standart Seri ise işletmelerin tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebilmelerini sağlıyor. Kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olan Mikro Standart Seri yazılımları, tamamen Windows mimarisine uygun olarak üretiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.