Ana sayfa BT Gündem Mikro ile YTL’ye ücretsiz geçiş

Mikro ile YTL’ye ücretsiz geçiş

84
0

Mikro Yazılımevi, kullanıcılarına YTL’ye güncellemelerini ek bir lisans ücreti talep etmeden sunuyor. Mikro’nun herhangi bir lisanslı yazılımına sahip müşterileri kendi sitemleri için en uygun yazılımı internetten indirerek sistemlerini kısa sürede ve hiçbir ücret ödemeden YTL ile uyumlu hale getirebiliyor.Mikro’nun müşterilerinden YTL’ye geçiş için hiçbir ücret talep etmediğini belirten Mikro Yazılımevi Genel Müdürü Mete Önal, “ Biz YTL’yi yeni bir döviz birimi olarak görüyoruz. Nasıl sistemlerimiz USD, Euro gibi para birimlerine uygun olmak zorundaysa YTL’ye de uyumlu olmalı ve bunu kullanıcılarımıza para ile değil ücretsiz olarak sunmalıyız diye düşündük. YTL ile ilgili tüm hazırlıklarımızı Temmuz ayında bitirdik. Daha sonra mevzuat değişiklikleri olabileceği düşüncesiyle bir süre bekledik. Ekim ayında da tüm ürünlerimizi YTL ile uyumlu hale getirebilecek uygun versiyonları ücretsiz olarak müşterilerimizin kullanımına sunduk” dedi.

Web sitesinde ücretsiz YTL uyumlama eğitimi
Mikro Yazılımevi, ürünlerini YTL ile uyumlu hale getirirken zorlanan müşterilerine program eğitimlerini de veriyor. Mikro’nun http://www.mye.com/news.asp?NID=65 adresinde yer alan dosyaları sistemlerine indiren kullanıcılar, bu dosyaları adım adım takip ederek sahip oldukları yazılımı kısa sürede ve zahmetsizce YTL ile uyumlu hale getirebiliyor.

Mikro’dan her sektöre yönelik ürünler
Üç farklı ürün grubu bulunan Mikro Yazılımevi, büyük şirketlerden KOBİ’lere kadar her ölçekteki şirkete hizmet sunuyor. Mikro’nun Series 9000 ürünleri, işletmeleri geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler içeriyor. Mikro’nun Series Retail ürün grubu ise, mağaza ve marketlerin yönetimlerini komplike ve kesintisiz bir süreç haline getirebilmelerini sağlıyor. Ekonomik, Ticari ve Muhasebe yazılımlarından oluşan Mikro Standart Seri ise işletmelerin tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebilmelerini sağlıyor.

Mikro Yazılımevi’nin YTL uyumlu ürünleri ile ücretsiz uyumlama yazılımları ile ilgili tüm bilgilere şirketin www.mikro.com.tr adresindeki web sitesinden ulaşmak mümkün.