Milleni.com Türkiye kadrosunu güçlendiriyor

Milleni.com Türkiye kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Tevfik Başkaya, Milleni.com’da IT Müdürü olarak göreve başladı.Kasım ayı başından itibaren Milleni.com’un IT Müdürlüğünü üstlenen Tevfik Başkaya, yeni görevine ilişkin şu bilgileri verdi: “Dünyada telekomünikasyon alanında her geçen gün yepyeni teknolojiler devreye giriyor. Bizim de görevimiz, tüm teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, bunları en hızlı ve sağlıklı şekilde şirketimiz bünyesinde kullanıma sunmak. Bu noktaya büyük önem veriyoruz, çünkü sunduğumuz hizmetlerin teknolojiden güç aldığını biliyoruz. Aynı zamanda Milleni.com IT Departmanı olarak mevcut teknolojilerden katma değer yaratarak, bunu tüm faaliyetlerimize yansıtmayı hedefliyoruz.”

Milleni.com’da IT Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Tevfik Başkaya, 1970 Antalya doğumlu. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Başkaya, iş yaşantısına 1994 yılında Arçelik’te Uygulama Geliştirme Uzmanı olarak başladı. 1996 yılında Sabancı Holding bünyesindeki Aknet A.Ş.’ye katılarak 2 yıl boyunca Uygulama Geliştirme Uzmanı olarak görev yaptı. 1998 yılında EGS Sistem’de Ürün Müdürlüğü görevini üstlenen Başkaya, 1999’da Proje Lideri olarak Boyner Holding bünyesindeki Benkar’a katıldı. 2000-2005 yılları arasında ATOS Origin firmasında danışmanlık yapan Başkaya, son olarak LHS Türkiye Ofisi’nde Teknik Satış Destek Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.