Milyarlarca web işlemine günlük kontrol

CA, WILY Teknolojileri’nin Türkiye tanıtımını İstanbul Hilton Hotel’de düzdenlediği özel bir tanıtım toplantıyla gerçekleştirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan CA Türkiye Pazarlama Müdürü Zuhal İşcan, konuşmasında CA’de son iki senedir yaşanan yeniden yapılanma süreci ve oluşturulan yeni yapıyla birlikte alınmaya başlanan olumlu sonuçları davetlilere aktardı: “CA tüm dünyada çok ciddi bir yeniden yapılanma süreci yaşadı. Yeni ve güçlü satın almalarla birlikte ürün ve çözüm yelpazesini daha güçlendirirken; oluşturduğu yapıyla müşterileri için yürüttüğü çalışmalarda da daha başarılı sonuçlar almaya başladı. CA yeni vizyon ve yaklaşımıyla kurumların ve kullanıcıların BT konusundaki ihtiyaçları doğrultusunda en bilinçli yatırımı yapmalarına yardımcı olurken; doğru BT yatırımlarıyla iş hedeflerinin en kolay, en düşük maliyet ve en yüksek verimlilikle gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Tüm bu yaklaşıma hizmet edecek ürün ve çözümleri de kendi çatısı altına toplayarak kullanıcılarına en iyiyi sunmaya devam ediyor. Dünyanın farklı birçok bölgesine dağılmış olan ofislerimizle kurumların BT sistemlerinden en iyi performansı almak için ihtiyaç duyduğu hizmetler ve çözümlerimizle onların yanında olmaya devam edeceğiz.”

Toplantıda bir konuşma yapan CA Güney EMEA Bölgesi Ticari Direktörü Tim Dimond-Brown, tüm dünyada ‘Uygulama Yönetimi’ konusundaki ihtiyaçların her geçen gün artan bir hızla büyüdüğü ve değiştiğinin altını çizerek on-line uygulamaların artık çok daha kritik bir öneme sahip olduğunu; kurumların izleme ve görüntülemenin ağırlıklı olarak odaklandıkları işle uyum içinde olabilmesi ihtiyacını yaşadıklarını belirtti:

“Wily müşteri işlemlerinde gerçek zamanlı olarak uçtan uca görünürlük sunarken, BT organizasyonlarının hayati kurumsal uygulamalarının ve altyapılarının kullanılabilirliğini başarıyla yönetmelerini sağlıyor. Geçtiğimiz Mart ayında CA çatısı altına aldığımız Wily ile başta Wily Interscope ve Wily Customer Experience Manager olmak üzere 20’den fazla ürünle kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırıyoruz. Alanının lideri çözümümüzü Türkiye’de de müşterilerimizin ve yeni kullanıcılarının hizmetinde sunuyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.”

CA Avrupa Bölgesi Teknik Danışmanı Christian Glatschke ise toplantıda yaptığı Canlı Demo ile katılımcılara Wily’nin kullanımı ve kurumlara sağladığı avantajlarla ilgili ayrıntılı bilgi verdi:

“Wily BT yöneticilerinin uygulama yavaşlamaları ve arızalarını hızla saptama ve tanımlamalarına yardımcı oluyor. Aynı zamanda BT’de daha yüksek verimlilikle sonuçlanan, uygulama performansının iş başarısına etkisini de daha iyi bir şekilde belirlemeyi sağlıyor. Dünyada 450’den fazla lider kurum ve kamu kuruluşunda gerçekleştirilen milyarlarca web işlemi günlük olarak Wily’nin yazılımları tarafından izleniyor. Özellikle müşterileri ile çok yakın çalışmalar içinde bulunan şirketlerde işin sağlıklı bir şekilde ve hiçbir aksaklığa yer vermeyecek şekilde yürümesi için BT’nin nerede ne gibi bir sorun olduğunu bilmesi gerekiyor. İşte CA de Wily Teknolojileri bunu mümkün kılıyor.”

Toplantı sonunda ise CA Wily Teknolojileri’ni daha etkin bir izlenebilirlik sağlamak ve kendi iş hedeflerine ulaşmak için seçen Akbank’tan Ayşegül Sezgin Wily ile gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Wily’nin kendilerine sağladıkları avantajlarla ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.