Mio Araç İçi Kamera ve Navigasyon Sistemleri Türkiye’de

Mio, Türkiye pazarına giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde Klasik Otomobil Müzesi’nde yapılan Mio Türkiye’de konulu lansmanıyla katılımcıların ilgisini çeken firma, iddialı ürünlerini tanıttı.
Mio Türkiye’de Pazar Liderliğini Hedefliyor
Şirket 2002 yılında kuruldu. Dünya’da 56 ülkede satışta olan Mio markası, dünyanın en fazla tanınan araç içi kamera ve navigasyon sistemleri markasıdır. Türkiye’de faaliyetlerini sürdürecek olan şirket dünya pazarında olduğu gibi Türkiye pazarında da birinci sıraya yerleşmek istiyor. Türkiye Ülke Müdürü olarak sektörün deneyimli ismi Korkut Ekeş’i Ülke Müdürü olarak getiren şirket, distribütör olarak da sektörün deneyimli ve güçlü firması Arena Bilgisayar ile anlaştı.

Araçların Vazgeçilmezleri!
Merkezi Tayvan’da, Avrupa Merkezi ise Londra’da bulunan şirket, şimdi Türkiye’de kendini göstermeye hazırlanıyor. Araçların vazgeçilmez bir parçası haline gelen navigasyon sistemi, gidilecek yere en kısa ve hızlı şekilde ulaşmayı sağlıyor. Trafikte harcanan zamanı aza indirgeyen navigasyon, sürücülerin en güvenilir yol arkadaşıyken, araç içi kamera sistemleri de güvenlik önlemleri açısından zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Sürüş esnasında yaşanan trafik kazaları, araç park halindeyken oluşan hırsızlık, kaza ve saldırı gibi durumlarda kesintisiz kayıt alabilen araç içi kamera sistemi, güvenlik açısından önemli bir rol oynuyor.
Sürücüler İçin Güvenli ve Kolay Yolculuk
Sürücüler için güvenli ve kolay yolculuk hedefiyle yola çıkan Mio Teknoloji, geçtiğimiz günlerde yaptığı tanıtım lansmanı ile birbirinden farklı araç içi kamera ve navigasyon sistemlerini tanıttı. Yüksek görüntü kalitesi ve GPS entegrasyonu ile fark yaratan Mio kamera sistemleri, araç ve bisiklete özel navigasyon cihazları bir çok sürücünün vazgeçilmezi olacağa benziyor.
Bilgi için.
www.mio.com

Etiketler: Arena Bilgisayar » Korkut Ekeş » Mio

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.