Mobil Veri Servisi kurumsal şirketlere tanıtılıyor

MVS”nin (Mobil Veri Servisi) yüzde 100 kullanıcı tercihlerine göre çalışması , görsel reklam yayınlayabilme özelliği ve düşük GPRS maliyeti ile hem bireysel hem kurumsal müşterilere hitap edebiliyor. Bireysel kullanıcılar ile beraber Finans kurumları, GSM operatörleri, yazılı ve görsel medya kuruluşlarına yönelik tasarımları da mevcut olan MVS, gerçek zamanlı İMKB verilerini, dünya borsalarının durumlarını ve degişik kategorilerdeki güncel haberleri 24 saat kesintisiz ve konumdan bağımsız şekilde takip etmek isteyen tüm cep telefonu kullanıcılarına hitap ediyor.MVS gelişmiş ayar kontrol menüleri sayesinde kişi bazlı özelleştirmeye imkan verebiliyor. İlgilenilen haber türlerine göre uygulamayı kullanan kişiye sadece o haber grubuyla ilgili bilgilendirme yapmak mümkün.Yine cep telefonu kullanıcısı sektörel bazlı son dakika haberlerini alarm şeklinde görebiliyor.

MVS aynı zamanda reklam imkanı sağlayan bir teknoloji. GPRS teknolojisi ile veri alişverişi yapan bu sistem teknolojik özelliklerini yanı sıra, arayüzü ile, genelden-detaya haberleri görebilmek için ayar yapabilme imkanı, veri güncelleme periyodunu ayarlama yeteneği, yeni borsaları ekleme gibi özellikleri de sunuyor.

Detaylı bilgi için: www.signera.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.