Ana sayfa BT Gündem Mobilitede son nokta! Toshiba NB200 Netbook

Mobilitede son nokta! Toshiba NB200 Netbook

146
0

Mini notebookların, tam donanımlı notebooklara karşı inanılmaz yükselişi hep bir tartışma konusu oldu. Bu iki ürün arasındaki teknik özelliklerde, fiyat farkı da satın alma kararı vermekte etkili değildi. Bu noktada Toshiba kullanıcının ihtiyacını belirledi ve bu ihtiyacın üzerine ışık tuttu. Mobilite de son nokta NB200 serisi Netbooklar 31 Ağustosda bitecek olan No Matter What Gurantee/Ne Olursa Olsun Garanti kapsamınd yer alıyorlar.(Hatırlatmak gerekirse bu garanti paketi ile alınan ürünler düşme, üstüne kahve dökülmesi, çalınma gibi kullanıcı hatalarınıda kapsıyor. Ayrıca ürünü alan kişi işsiz kalırsa parası iade ediliyor üründe kendisinde kalabiliyor.)TNB A.ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, “Taşınabilirlik, mini-notebooklar ve tam donanımlı notebooklar için ayrıcı bir özellik. Toshiba olarak yaptığımız araştırmada mini notebook satın alanlara neden bu ürünü seçtiklerini sorduğumuzda küçük ve hafif olduğu için cevabını aldık. Mini Notebook alacak olan kullanıcıların öncelikli sırası çok farklı hatta fiyat bile ilk sıralarda değil” dedi

Toshiba’nın yapmış olduğu ankete göre çoğu kullanıcı mini-notebookları, mobil olmalarını sağladıkları için var olan notebooklarının yanında tamamlayıcı ürün olarak alıp kullanıyorlar. Fiyatları sayesinde dışarıda her türlü aktiviteyi yapabilme şansına sahip olma fırsatını mini notebooklar ile yakalayabiliyoruz.

Kişisel değerleri tamamlayıcı

Taşınabilirliğin, güçten daha önemli olduğu noktalarda mini-notebooklar tam bir kişisel tamamlayıcıdır. Neredeyse cebe sığabilecek boyutu, düşük ağırlığı, dahili 3G özelliği ve kolay bağlanabilirliği ev dışında kullanım rahatlığı ile masaüstü yada tam donanımlı notebook’unuzu tamamlar.

Kullanım alanlarını düşünün

İngilterede bir okulda 2000’den fazla öğrenci şu anda kişisel uygulamaları için Toshiba mini notebook kullanmakta. Okulda, okul dışında, ödevlerini yaparken rahatlıkla kullanabiliyorlar. Okul müdürü Chris Foreman mini notebookların kolay taşınabilmesi nedeni ile çok kullanışlı olduğunu ayrıca sağlamlığı sayesinde şu ana kadar hiç bozulmadığını ve hiç geri dönüş almadıklarını söyledi.

Yüksek Kalite ve benzersiz tasarım

Toshiba diğer ürünlerinde olduğu gibi mini notebooklarda da kalite ilkesine sadık kaldı. Essen Üniversitesi ögretim üyesi Prof. Andreas Huber senelerdir Toshiba kullandığını ve Toshiba kalitesinin kendi değerleri ve satınalma kriterleri arasında bir yer bulduğunu, piyasada Toshiba mini notebook’u görünce hemen karar vererek alabildiğini söyledi.

Toshiba ne kaliteden ne de tasarımdan ödün vermek istedi. Daha küçük, daha hafif, daha kişisel ve daha rahat taşınabilir bir ürün yarattı. Bu yeni ürünün detaylarına dikkat edin lütfen. Örneğin üstündeki 3D dokulu kapak göz zevkinizi okşayacak.

Mini-notebooklar birlikte çalışan cihazlar dünyasının bir parçası

Yapılan araştırma kesin olarak gösterdi ki mini notebooklar sadece tamamlayıcı ürünler olarak Kabul görmekte. Bu Toshiba’yı bir çok cihaz ile bağlantılı olarak çalışabilen, kullanıcının ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veren bir ürün yaratmaya itti.

Toshiba mini NB200 – En yeni mobil tamamlayıcı

Toshiba’nın yeni NB200 mini notebook’u yapılan araştırmalar sonucu, kullanıcıların ihtiyaçlarına tam anlamı ile cevap verecek şekilde üretildi. Rahat taşınabilirlik, kolay kullanım, sağlamlık, kolay bağlanabilirlik ürünün size sundukları. Bütün bunlar dikkat çekici ve şık bir şekilde tasarlanmış kasasının içinde. Bütün bu özellikler NB200’ü dijital yaşam tarzına sahip olan herkes için ideal bir mobil tamamlayıcı yapıyor.