Motorola’dan EDGE’li yeni telefon

Motorola’nın yeni telefonu V547, hayatı kolaylaştıran ve hızlandıran EDGE teknolojisi, video çekim ve oynatma özelliği, tek tuşla kayıt özelliği, kablosuz iletişim kolaylığı ve çok daha fazlası ile cep telefonu kullanıcılarını sınırsız iletişimin olanağından yararlanmaya çağırıyor. Yeni Motorola V547, GPRS teknolojisine göre yüzde 300 daha hızlı olan EDGE teknolojisi ile size hızlı veri aktarımı ve internet bağlantısı sunuyor. Yeni V547’in EDGE teknolojisiyle yüksek hızda müzik, video ve data indirebilme ve günün her anında en hızlı şekilde eğlence dünyasına bağlanma imkanı sizi bekliyor. Türkiye’de yeni uygulanmaya başlayan ve sunduğu faydalarla büyük ilgi gören EDGE teknolojisinin önümüzdeki dönemde geniş bir şekilde yaygınlaştırılması planlanıyor.

V547 ile siz neredeyseniz hayat orada!
V547’nin sahip olduğu 4x dijital zoomlu dahili dijital kamera ile tek dokunuşla yüksek kalitede resim ve video kaydedebilirsiniz. Dilerseniz, çektiğiniz video ve fotoğrafları MMS ile sevdiklerinizle paylaşarak onları da iletişimin büyüsüne ortak edebilir veya internetten indirdiğiniz videoları V547’in yüksek kalitedeki renkli TFT ekranında izleyebilirsiniz.

Akıllı tasarım, kolay kullanım!
Teknolojinin faydalarını yaşarken şıklık ve kullanım kolaylığından da ödün vermek istemeyenler için yaratılan yeni Motorola V547 kapaklı, şık tasarımı, ergonomik yapısı, kullanımı rahat, estetik tuş takımı ve tek dokunuşla kayıt yapabilme özelliği ile cep telefonu kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.