Ana sayfa BT Gündem Motorola Milestone Türkiye’de

Motorola Milestone Türkiye’de

94
0

Çağdaş akıllı telefonların performans ve şıklıktan ödün vermeksizin ne kadar hızlı, kullanışlı ve çok işlevli olması gerektiği konusunda standartları belirleyen Motorola MILESTONE™, Türkiye’de piyasaya sunuldu. Android 2.1™ işletim sistemiyle güçlendirilen cihaz, aynı anda (1) bir çok uygulamaya izin veriyor. Aynı şekilde, dünyanın en ince (13.7 mm) kayar klavyesiyle (QWERTY) desteklenen MILESTONE™, yakınlaştırma ve sıkıştırma özellikli, çoklu dokunmatik, piksel sayısı benzerlerden iki kat fazla olan yüksek çözünürlüklü ekranıyla rakipleri arasında öncü nitelikte benzersiz bir donanıma sahip.

Google Search™, Google Maps™, Google Mail™ ve YouTube™ gibi çok sayıda mobil uygulamanın hazır olarak geldiği MILESTONE, kullanıcılara ayrıca Android Market™ üzerindeki binlerce uygulama ve eklentiye erişim olanağı sunuyor.

MILESTONE’un çok daha gelişmiş ve zengin bir web ve mesajlaşma deneyimi sunduğunu belirten Motorola Mobilite Çözümleri Satış Müdürü Güngör Gündoğan, tüm bu olanakların arkasında Motorola’nın tasarım uzmanlığı ile gerçek anlamda farklılık yaratan Android deneyiminin yer aldığının altını çiziyor. Gündoğan sözlerini şöyle sürdürüyor: “Android 2.1 temelli bir cihaz olan MILESTONE, üstün özellikleri ile pazardaki diğer akıllı telefonların önüne geçiyor. Tam ekran web’de gezinme, çok sayıda uygulama arasında hızla geçiş yapabilme ve üzerinde gelen Google uygulamaları ile MILESTONE sunduğu zengin tüketici deneyimini daha da ileri boyutlara taşıyor. Tüm dünyada büyük ilgi ve beğeni gören MILESTONE’u Türkiye pazarına sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”