Motorola’nın yeni dağıtıcısı Avnet oldu

Motorola’nın Motorola Solutions birimi, Türkiye’de Motorola Solutions ürünlerinin bir distribütörü olarak, çözüm dağıtımında bir lider ve Avnet Inc.’nın (NYSE: AVT) bir işletmesi olan Avnet Technology Solutions’ı seçtiğini duyurdu. Bu düzenlemenin bir sonucu olarak Avnet şimdi, Motorola’nın kurumsal mobilite çözümlerinin tüm ürün yelpazesini dağıtabilecek, bu yelpazede Türkiye’deki değer katan satıcılar (VAR), sistem entegratörleri (SI) ve bağımsız yazılım üreticileri (ISV) gibi kanal iş ortaklarına sunulan servislerin yanı sıra, mobil bilgi işlem, gelişmiş veri toplama ekipmanları, RFID çözümleri ve Kurumsal Kablosuz Altyapıları (EWLAN) yer alıyor. Motorola Solutions, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi dağıtım direktörü olan Vivienne Francis, “Avnet Technology Solutions’ı Motorola Solutions’ın resmi Türkiye distribütörü olarak aramızda görmekten çok memnunuz. Türkiye pazarında mobil alanı büyütmek için Avnet’in yetenekli ekibi ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu düzenlemenin sonucunda çeşitli endüstrilerden BT yöneticileri, dikey pazarlardaki kurumsal müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan, Motorola Solutions’ın tüm ürün yelpazesinden yararlanacaklardır.” dedi.

Avnet’in yerel stok tutma ve Avrupa’daki çeşitli depolar arasında ürünleri taşıma yeteneği de doğru zamanda doğru stoğu sağlayarak Motorola ve Türkiye’deki kanal iş ortakları için sorunsuz bir tedarik zinciri operasyonu sağlayacaktır. Motorola Solutions ve Avnet, ülkedeki pazar geliştirme aktivitelerinde de yakın bir işbirliği içinde olacaklardır.

Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürü Dennis Evers da, ”Motorola Solutions’ın ürünleri ve sistemleri, Avnet’in kanal iş ortaklarının çözüm satma yeteneği ile birlikte kanal işbirliği için yeni fırsatlar yaratacaktır. Avnet’in çözümler stratejisi ve var olan kanal yapımız, Motorola’nın Türkiye’de kurumları desteklemesine yardım edecektir. Birçok dikey pazardaki mobil kurumların ihtiyaçlarını karşılayan esnek çözümler sağlayacağız. Bu çözümler, iş proseslerini geliştirerek ve rekabeti artırarak son müşterilere kazanç sağlayacaktır.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu