Motorola sizin öneminizi artırıyor

Motorola’nın V600 MotoCouture modeliyle başlattığı MotoVIP V620 ile devam ediyor. V620 hayatı yüksek tempoda yaşayan ve cep telefonlarının da aynı performansı sergilemesini isteyen kullanıcıları MotoVIP standartlarıyla tanıştırıyor. V620 yüksek kalite video kayıt özelliği, ses performansı, siyah şık tasarımı, kişiselleştirme alanındaki zengin seçenekleri, kablosuz bağlantı özgürlüğü ve benzer birçok gelişmiş özelliğiyle dikkatleri üzerinde topluyor.
Entegre VGA kamerası ile yüksek kalitede resim ve video kaydedebilen Motorola V620 sayesinde, kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları MMS ile sevdikleriyle paylaşabilecekler. Ayrıca arayan kişilerin fotoğraflarını rehberlerine ekleyerek arayanının sadece ismini değil kendisini de görebilme şansına sahip olacaklar. Motorola V620’nin 176 x 220 çözünürlükteki 262 bin renkli TFT ekranı, internetten indirilen videoların izlenmesinde de büyük bir keyif sunuyor.

Teknolojinin faydalarını yaşarken şıklıktan da ödün vermek istemeyenler için yaratılan Motorola V620, siyah, sade ve şık tasarımı, estetik tuş takımı, geniş, renkli ekranı ve ışıklı dış ekranı ile duyuları harekete geçiriyor.

Bluetooth kulaklık hediyeli!

Motorola V620, Bluetooth özelliği olan kulaklıklar ve araç kitleri ile Bluetooth teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli bağlantı sağlayarak kullanıcılarının hayatını kablolardan kurtarıyor. Motorola V620 sahipleri Bluetooth özelliği olan laptopları sayesinde diledikleri her yerde internet erişimi sağlayabildiği gibi, ofislerini mobil hale getirebiliyor. Dört bant özelliğiyle de dünyanın her yerinde kesintisiz iletişimin rahatlığının yaşanmasını sağlıyor. Motorola V620 ile birlikte ayrıca ücretsiz bluetooth kulaklığa da sahip olunabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.