Motorola, teknolojinin Türkçe’siyle tanıştı

Vestel, Motorola’nın cep telefonları ile ürün gamını genişletti. Vestel Eylül 2004 itibariyle Motorola’nın en son cep telefonu modellerini Vestel Showroom’larında tüketicilerin beğenisine sunuyor.Eylül ayı itibariye Vestel Showroom vitrinlerinde yeralmaya başlayan en yeni Motorola modelleri V600, V500, V300, V220, E398 ve C380 12 aya varan taksit avantajıyla tüketicilerle buluşuyor.

“Vestel’in çok markalı pazarlama stratejisi kapsamında ürün gamımızın GSM ayağında Motorola ile çalışmaya başladık. Motorola’nın dünya çapında yaptığı atılımın Türkiye’ye yansımasının Türkiye’nin en büyük satış ve pazarlama ağlarından birine sahip olan Vestel ile daha da güçlü olacağı inancındayız” diyen Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş. Elektronik Pazarlama Müdürü Gül Yücel, tüketicilerin Vestel mağazalarında Motorola’nın en yeni ve en gelişmiş modellerine, uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ulaşabileceklerini söyledi.

Türkiye’nin teknoloji lideri Vestel’in, Türkiye genelindeki satış noktalarında Vestel markalı elektronik ve beyaz eşya ürünlerini yanısıra Zanussi marka ankastre mutfak ürünleri, JVC ses ve görüntü sistemleri, Tefal, Moulinex ve Rowenta markalı küçük ev aletleri, Motorola cep telefonu ve aksesuarları tüketicilere sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.