Ana sayfa BT Gündem Motorola W218 Türkiye’de

Motorola W218 Türkiye’de

117
0

Motorola, şık siyah tasarımıyla göz dolduran, üstün performans ve uygun fiyatı bir araya getiren yeni Motorola W218 cep telefonu modelini Türk kullanıcılarının kullanımına sunuyor. Kullanıcıların mobil deneyimlerini en üst düzeye çıkartmak için gereken tüm işlevsel özellikleri son derece rahat kullanım fonksiyonları ile birleştiren Motorola W218, 94€’ya satışa sunuluyor. Kompakt ve ince tasarımıyla çantada veya cepte kolayca taşınabilen W218, 4x zoom VGA kamerası ile paylaşmaya değer anları mükemmel görüntü kalitesiyle yakalamanıza olanak sağlıyor.

9 kanal hafızalı FM radyosu ile haberi, sporu veya eğlenceyi istediğiniz her yere taşımanızı sağlayan W218, ister hoparlörden ister kulaklıktan sağladığı üstün ses kalitesi ile müziğin keyfini fazlasıyla çıkarmanıza olanak sağlıyor. Parlak ve canlı 128×128 65K TFT ekranı ile okuma kolaylığı ve zengin renk gamı sunan W218, geniş hafızası ile de kullanıcısını mesaj veya isim silme derdinden kurtarıyor. Yeni modelde 500 adet rehber kaydı yapılabiliyor ve 750 adet SMS saklanabiliyor.

Yeni W218; telefon rehberinde çoklu harfle arama, numara yazarken karakter büyütme, hesap makinası, kur dönüştürücü gibi yaşamı kolaylaştran ve hızlandıran birçok özelliği de içinde barındırıyor. W218, boş vakitleri eğlenceli bir şekilde değerlendirmek için farklı oyun seçenekleri de sunuyor. Değişik polifonik zil sesi seçenekleri sunan yeni modelde ayrıca yeni zil sesleri de bestelenebiliyor.

Yeni W218 ayrıca etkinlik hatırlatma fonksiyonuna sahip takvim, alarm, kronometre, eller serbest (handsfree) görüşme özelliklerini de kullanıcılarına sağlayarak mobil deneyimlerini en üst düzeye çıkarıyor.

Yeni Motorola W218; şarj aleti, batarya ve kablolu kulaklıktan oluşan kutu içeriği ile birlikte Ağustos 2007’den itibaren Türkiye’de cep telefonu kullanıcıları ile buluşuyor.

Motorola Hakkında
Motorola tüm dünyada, kablosuz ve geniş bant iletişim teknolojileri konusundaki liderliği ve yenilikçiliği ile tanınıyor. Motorola kullanıcılarının istedikleri ve ihtiyaç duydukları bilgiye, insanlara ve eğlenceye kolay ve kesintisiz biçimde bağlanmalarına yardımcı olma konusunda çaba harcayan Motorola çalışanları, şirketin “Kesintisiz İletişim” vizyonundan ilham alıyor. Motorola tüm bu anlatılanları, “sahip olunması gereken” ürünler, “yaşanması gereken” tecrübeler ve tamamlayıcı destek hizmetleri doğrultusunda “güçlü altyapılar” tasarlayarak ve sunarak hayata geçiriyor. 2006 yılında 42,9 milyar Dolar satış rakamına ulaşan Motorola’nın gücünün ve küresel operasyonlarının bir göstergesi de Fortune 100 şirketleri arasında yer alması. Motorola, Motorola çalışanları ve yenilikleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Motorola global web adresini (www.motorola.com), Motorola Türkiye adresini (www.motorola.com.tr) ve Motorola cep telefonları adresini (www.hellomoto.com) ziyaret ediniz.