MS Virtual Server 2005 pazarda

Microsoft, müşterilerinin donanım maliyetlerini azaltmayı, operasyonel verimliliği artırmayı hedefleyen Microsoft Virtual Server 2005 ürününü piyasaya sundu.Microsoft Virtual Server 2005 ile ilgili bilgi veren, Microsoft Ürün Pazarlama Müdürü Tolga Keser, “Müşterilerimiz altyapı maliyetlerini azaltmanın ve BT birimlerinde çalışanlarının zamanını daha verimli kullanmanın yollarını arıyorlar. Virtual Server 2005 ile sunulan daha verimli ve basitleştirilmiş sistem, BT’deki karmaşıklığı azaltmayı öngören Dinamik Sistemler İnisiyatifi vizyonumuza doğru önemli bir adım anlamına geliyor.” dedi.

Microsoft Virtual Server 2005, dağınık yapılardaki sunucu iş yüklerinin konsolidasyonu; test ve geliştirme ortamlarının otomasyonu ve donanım ihtiyacının azaltması ve varolan eski uygulamaların yeni platform uzerine taşınması senaryolarında sağladığı avantajlar ile operasyonel maliyetlerin azaltılmasına ve verimliliğin arttırılmasına imkan sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.