MSI da oyun zamanı

MSI, son teknoloji ürünü üstün özelliklere sahip, yüksek performansa ihtiyaç duyanlara ve profesyonel oyunculara yönelik anakartlar sunmaya devam ediyor.Nvidia nForce4 SLI Intel Edition çipseti geliştirilme aşamasında C19 çipseti olarak anılıyordu. Bu çipseti kullanan yeni MSI P4N Diamond anakart Intel Pentium 4 Extreme Edition, Pentium 4 6xx ve 5xx serileriyle gelecekte çıkacak Intel işlemcilere destek veriyor.

İlk Diamond edition anakart olan- AMD platformundaki K8N Diamond performans benchmarklarında/testlerinde mükemmel sonuçlara imza attı. MSI P4N Diamond pazarda hiç şüphesiz kilometre taşlarından biri olmaya hazır.
P4N Diamond bellek performansında yepyeni bir tepe noktası yarattı. P4N Diamond SiSoft Sandra 2005 ile alınan gelmiş geçmiş en yüksek değerlerden biri olan DDR2 933 ile inanılmaz 7.3Gb/sn bant genişliğine ulaştı.

Daima ilklere imza atan MSI bir kez daha her zaman yaptığını yaptı ve Intel platformunda BIOS’tan ayar yapmaya bile gerek bırakmayan Digital SLI Switch teknolojisini tanıttı. Sıradan SLI destekli anakartlarda SLI-Ekran Kartlarını taktıktan sonra kartlar BIOS tarafından otomatik algılansa dahi kullanıcıların anakart üzerindeki ufak bir ek kartı çıkartıp SLI konfigürasyonun çalışması için ek kartı yerine ters takmaları gerekiyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.