Mustafa Çağan ayrıldı Ali Rıza Ersoy geldi

Siemens Business Services’de Çağlayan Arkan’dan sonra Genel Müdürlük koltuğuna oturan Mustafa Çağan Siemens’ten ayrıldı. SBS genel müdürlüğü’ne Ali Rıza Ersoy getirildi. Mustafa Çağan’ın ileriye yönelik projeleri konusunda bir açıklama yapılmazken Siemens Tıp Çözümleri kökenli Ali Rıza Ersoy SBS’in Genel Müdürü oldu. Halef – Selef genel müdürlerin katıldığı bir toplantıda değişimin sebepleri ve SBS’in yeni dönemdeki yol haritası açıklanacak.

1957’de Aydın’da doğan Ali Rıza Ersoy Tarsus Amerikan Koleji’nden sonra İTÜ Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nden mezun oldu. Viyana Teknik Üniversitesi Uygulamalı Elektronik Fakültesi’nde araştırma asistanlığı yaptı.

Kariyerine İzmir’de, Siemens Tıp Çözümleri Bölümü’nde satış mühendisi olarak başladı. İstanbul’da yine aynı bölümün satış ve pazarlama yöneticiliği ve ardından direktörlüğünü yaptı. 2002’den bu yana Siemens A. Ş Kurumsal İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.