Net iletişim’de kampanya var!..

Net İletişim, ithalatını gerçekleştirdiği bireysel internet erişim ekipmanı Inmarsat Regional BGAN’da kampanya başlattıKampanya kapsamında aktivizasyon ücreti, ekipman ücreti ve aylık abonelik ücreti alınmıyor. Bireysel uydu internet erişimi için ayda sadece 170$ ödeniyor ve 5 MB erişim imkanı da bu paketin içerisinde yer alıyor.
Inmarsat Regional BGAN, 144Kbps’lik upload ve download özelliği ile bilgilere istenilen her yerde kolay erişim sağlıyor. BGAN, dünyanın herhangi bir noktasında hem geliş hem de gidiş yönünde veri iletimi gerçekleştiriyor. E-Mail, dosya paylaşımı, VPN oluşturma özellikleri ile kullanıcılara büyük avantajlar sunuyor. Teknolojik açıdan üstünlüğü, taşınabilirliği, kolay kurulum özelliği ve 99 ülkede kapsama alanı ile sürekli seyahat eden iş adamlarının, nakliyecilerin, madencilerin, doğal afet merkezlerinin, inşaat şirketlerinin, üst düzey yöneticilerin ve habercilerin, internetin erişilmez olduğu bölgelerde iletişim kurma yöntemlerini değiştiriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.