NetApp Ankara ofisini açtı

NetApp, Avrupa’daki büyüme stratejisi kapsamında bir adım daha attı ve NetApp Ankara ofisini hizmete açtı. 30 Nisan 2011’de sona eren 2011 mali yılı verileri doğrultusunda, önceki yıla göre %135 büyüme kaydeden NetApp Türkiye, Ankara’da ve Anadolu genelindeki ortaklarına ve müşterilerine daha yakın olmayı ve daha verimli ilişkiler kurmayı hedefliyor.

NetApp Ankara ofisinin yönetimi, Ankara Satış Müdürü olarak görev alan Burak Koç tarafından yürütülecek. Koç, üç yıldır NetApp Türkiye’de Satış Mühendisi olarak görev alıyordu.

NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Sürekli yatırım yapıyor ve büyüyoruz. Firmalara, tümleşik veri depolama mimarisi üzerine kurulu bilgi teknolojileri altyapısı sağlıyoruz ve bu sayede esneklik ve verimliliklerini artırıyoruz. Anadolu’nun merkezi olan Ankara’daki ofisimiz sayesinde birçok müşterimiz bize daha rahat ulaşabilecek. NetApp Türkiye olarak hedefimiz, üç yıl içinde pazar payında lider konuma ulaşabilmek. Elde ettiğimiz büyüme oranına ve Türkiye genelinde devamlı genişleyen ağımıza bakarak bu hedef doğrultusunda çok emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu