Ana sayfa BT Gündem Netbook alana ayda 1.000 dakika bedava konuşma

Netbook alana ayda 1.000 dakika bedava konuşma

144
0

Türk Telekom, “Wirofon LG Cep Telefonu” kampanyası ile müşterilerini ayda sadece 26,90 TL taksitle LG GM735 cep telefonu sahibi yapıyor. Ödemeler, Türk Telekom müşterilerinin ev ya da iş telefonu faturalarına yansıtılarak 24 ay taksitle gerçekleştiriliyor. 3G uyumlu ve dokunmatik ekranlı LG GM735 cep telefonunda Wi-Fi, A-GPS ve FM radyo özelliklerinin yanı sıra 5 megapiksel kamera bulunuyor. Wirofon hizmetinden faydalanan ya da faydalanmak üzere başvuran Türk Telekom müşterileri, kampanya kapsamında hediye edilen 1.000 dakikayı, LG GM735 model cep telefonunun içinde yüklü olarak bulunan Wirofon servisi ile ev telefonlarından yapılan şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor. Ayrıca, kampanya süresince GSM hatları ile konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil sadece 9 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

30 Haziran 2010 tarihine dek sürecek Wirofon LG Cep Telefonu kampanyası kapsamında, LG cep telefonunu Türk Telekom ofis ya da bayilerinden alanlar, hediye 1000 dakikayı kampanya boyunca, her ay, günün her saati, şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor, kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmiyor.

Ev telefonlarını mobil hale getiren Wirofon hizmeti sayesinde, Türk Telekom müşterileri, WiFi uyumlu cep telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanarak ev telefonlarından arama yapabiliyor. Böylece mobil telefon, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla gerçekleştirilebilen sabit hat aramaları, Wirofon teknolojisi ile ev telefonu tarifesi üzerinden, ev telefonu faturasına yansıyor.