Netron 250 bin bilişimci hedefliyor

Netron Teknoloji, 31 Ağustos – 5 Eylül 2004 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak CeBIT Bilişim Fuarı’na katılmak için hazırlıklarını sürdürürken, 2010 yılı hedefini de açıkladı: ” ‘Türkiye bilişimle kalkınıyor’ vizyonu doğrultusunda 250 bin bilişimci yetiştirmek.” CeBIT Bilişim Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı’nda 4.Hall 328 no’lu stand alanında yer alacak olan Netron Teknoloji, aynı zamanda 8000 kurumsal katılımcının olduğu Bilişim Zirvesi’nin de Hizmet Sponsorluğu’nu yapıyor.

Bugüne kadar başarılı çalışmalarıyla, bilişim sektöründe liderliği elinden bırakmayan ve Avrupa’nın en iyi 5 eğitim firmasından biri olan Netron, Cebit Bilişim Fuarı 2004’ü, 2010 hedeflerini hayata geçirmek için başlangıç tarihi olarak belirledi:
Netron Standında Fırsatlar Bilişim Meraklılarını Bekliyor

Netron Teknoloji, Global Destek Merkezi Akademisi’nin kapılarını bu yıl yine Cebit Bilişim Fuarı’nda da açacak. İyi ingilizce veya Almanca bilen Akademi aday kayıtları, Netron Teknoloji standındaki “Kariyer Danışma Noktası” nda yapılacak. Bu yıl 200 kişinin istidam edilmesi için ön görüşmeleri stand alanında yapacak.

Netron Teknoloji’den yine bir ilk… Netron Institute of Technology bünyesinde bulunan ve büyük talep gören Pro Akademik Eğitim Programları’ndan sonra, merakla beklenen başka bir proje daha hayata geçiyor. Netron Institute of Technology, Avrupa’nın önde gelen üniversiteleri ile Yüksek Lisans ( Master ) Programları düzenliyor. Türkiye’de ilk kez faaliyete geçecek olan ve yoğun bir tecrübe aktarımını esas alacak akademik programlara başvurular da yine fuardaki Netron Teknoloji standında alınacak.

Netron Bireysel de bu yıl fuara damgasını vurmaya hazırlanıyor… Netron Bireysel fuara özel hazırladığı kampanyasıyla, geniş kitlelere ulaşmak için Türkiye’nin dört bir yanından adaylara burs olanakları ile eğitim fırsatı sunuyor. % 80’e varan burs şansını ve işe yerleştikten sonra ödeme imkanını yakalamak isteyenlerin başvuru adresi de Netron Teknoloji standı olacak.

Son olarak Netron Teknoloji, Bilgi Teknolojileri alanında çalışmak isteyenlerin karşısındaki en önemli engellerden biri olan Ingilizce için de fırsatlar sunuyor. Netron Teknoloji, stratejik iş ortağı EF International ile Bilişim Fuarı süresince Netron Pro Akademik Programları’na kayıt yaptıran tüm adaylara “Ücretsiz Ingilizce Eğitimi” verecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.