Netsis e-iş ve e-ticareti tek pakette buluşturdu

Netsis mühendisleri tarafından uzun zamandır ar-ge çalışmaları sürdürülen E-Netsis.Net, İnternet üzerindeki iş potansiyelini geliştirmek isteyenlere sesleniyor. Çözüm, İnternet standartlarının ötesinde avantajlar sunuyor.E-iş ve e-ticaret uygulamalarını birleştiren bir platform olan E-Netsis.Net, İnternet üzerinden hem yeni pazarlara açılmaya, hem de kurum içi bilgilere istenen yer ve zamanda erişmeye olanak sağlıyor. Çözümün, satış ve rapor portalı olma özelliği de bir çok işletmenin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor .

Kullanıcı ve iş ortaklarının taleplerine göre şekillendirilen yeni E-Netsis.Net uygulamaları, İnternet ekonomisinin gelişmesiyle ortaya çıkan yeni gereksinimlere yönelik güncel, modern bir altyapı sunuyor.

E-ortamdaki veri akışını tek elden yönetebilen uygulama, gerek şirket içi iş süreçlerini, gerekse satış faaliyetlerini, İnternet altyapısı üzerinde gerçekleştirme fırsatı sağlıyor. “Güvenli ticaret” yapmaya yönelik esnek bir portal sunan E-Netsis.Net, bölgesel satış rakamları, fiyatlar, stok ve daha pek çok konuda sunabildiği zengin raporlara da yetki derecesine göre erişilebilmesini mümkün kılıyor. İleri güvenlik fonksiyonlarıyla zenginleştirilmiş ürün, 5’li şifre sistemiyle çalışıyor. Kredi kartıyla satış desteğine açık olan E-Netsis.Net uygulamaları, borçlular açısından risk denetimi de yapabiliyor. Çözüm, Netsis’in ERP ürün ailesinin tümüyle entegre olarak çalışabilme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

Hızlı ve kolay kurulumuyla KOBİ’lerin destekçisi

Kurulumu son derece kolay ve hızlı yapılabilen çözüm, kullanıcılar açısından da fazla bir bilgisayar bilgisi gerektirmiyor. Farklı birimlerde çalışanlar, ekranlarını günlük işlerinde sık gereksinim duydukları konulara göre düzenleyebiliyorlar.

Kullanıcı ya da gruplar bazında iş süreçlerinin arka arkaya çalışabilmesi sağlanabilirken, uzun zaman alacak işler de, istenilen ileriki bir zamana programlanabiliyor. Böylece, kullanıcıların süreçleri portaldan izleyebilmesi ya da e-posta ile uyarılması mümkün kılınıyor. Bu da, çalışanlara evden ya da herhangi başka bir bağlantı noktasından çalışabilme esnekliği getiriyor.

Şirket verilerini kullanıcı ve yönetici düzeyinde raporlayan çözüm, gerçek rakamlara dayanan stratejiler çizilmesini sağlayan bir karar destek sistemi sunuyor. Çözüm, Netsis’in pazardaki 14 yıllık deneyimi ile kullanıcı taleplerini birleştirerek oluşturmasıyla fark yaratıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.