Nexus, geleceği Datamax’la kodluyor.

Nexus, etiketleme konusunda en yeni ürün ve gelişmeleri, Datamax ile birlikte düzenlediği Teknoloji Günü’nde, anlattı.30 Eylül tarihinde gerçekleştirilen Nexus Teknoloji Günü’ne üretim, lojistik, taşımacılık, hızlı tüketim ürünleri, perakende, finans, telekom ve sağlık sektörlerinden yetkililer katıldı. Nexus ve Datamax’ın yıllardır süren köklü işbirliği çerçevesinde, basit yapılardan karmaşık yapılara kadar tüm işletme düzeylerine uygun olarak sunulan Datamax yazıcıları, Nexus güvencesi ile firmalara hem kaliteyi hem de her seviyede verimliliği sunuyor.

Etkinlikte, “sınıf birincileri” olarak adlandırılan ve Datamax’ın, ofis ortamından endüstriyel uygulamalara kadar çok geniş bir yelpaze için, yüksek teknolojiyi, ergonomi ve performansla birleştirilerek ürettiği Class Serisi yazılar tanıtıldı. Ayrıca Datamax yazıcıların her türlü uygulama ortamında rahatlıkla çalışması için geliştirilmiş bağlantı çözüm portföyü DMXConnect de anlatıldı. DMXConnect çözümleri tek port basit kurulumdan, karmaşık bağlantı modellerine kadar her türlü ihtiyaç için seri, paralel, USB, coax, twinax bağlantılar ile kablolu ve kablosuz Ethernet bağlantı imkanları sunmakta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.