Ana sayfa BT Gündem Nexus Türkiye’de işortaklığının “sembolü” !..

Nexus Türkiye’de işortaklığının “sembolü” !..

79
0

Kurumsal mobilite alanında dünyanın en büyük firması konumundaki Symbol Technologies, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki iş ortaklarını 10-11 Ekim 2006 tarihlerinde Paris Eurodisney’de düzenlediği Symbol Partner Conference organizasyonu ile bir araya getirdi. Tüm Symbol üst yönetim kadrosunun da katılımıyla gerçekleşen konferans süresince Symbol’un 2007 yılı içindeki pazarlama ve satış stratejileri çok çeşitli yönlerden ele alındı. Son derece verimli geçen 2 gün boyunca iş ortakları ve Symbol yöneticileri çok yakın iş görüşmeleri yapma imkanı bulurken, düzenlenen sosyal etkinlikler de konferansın eğlenceli yanlarıydı.Düzenlenen kapanış yemeği sırasında yapılan ödül töreninde Symbol, EMEA bölgesinin 2006 yılı içindeki en başarılı iş ortağı olarak Nexus’u seçtiğini açıkladı. Nexus Genel Müdür Yardımcısı Aykut Turgutoğlu, “Business Partner of the Year” ödülünü Symbol CEO’su Sal Iannuzzi ve diğer Symbol üst kademe yöneticilerinin elinden aldı.

Symbol markasına yaptığı yatırım, yüksek satış potansiyeli, sunduğu katma değerli hizmetler ile bu onur verici birinciliğe hak kazanan Nexus, Symbol Technologies’i uzun yıllardır ülkemizde başarı ile temsil ediyor. 2005 yılı ortalarında yürürlüğe giren Premier Business Partner anlaşması ile Nexus, Symbol ile olan işbirliğini bir adım daha ileriye taşıyarak Symbol iş ortakları arasında çok ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu göstermişti.

Symbol Türkiye, Yunanistan ve Romanya Kanal Müdürü Hakan Uzun, Nexus’un aldığı ödüle dikkat çekerek “Ülkemizde otomatik veri toplama alanında önemli bir yere sahip olan Nexus’un, Symbol Technologies ile 10 yıldır süregelen işbirliği boyunca ve sürekli büyüyen yapısı içerisinde; Symbol markasının Türkiye pazarında en çok tercih edilen marka olmasında çok büyük katkısı vardır.” dedi.

Symbol ile günden güne daha da yakın ve entegre iş birliklerine giren Nexus, Symbol markasına yaptığı yatırımı arttırarak sürdürmeyi hedefliyor. Nexus, katma değerli hizmetleri, yazılım çözümleri, güçlü teknik altyapısı, profesyonel pazarlama ve satış ekipleri ile otomatik veri toplama sektörüne yön vermeye devam edecek.