Nightingale hastanelerine tek merkezden erişim

Florence Nightingale Grubu, çağrı merkezi kurmaya karar vererek SYS ile anlaştı. Çağrı Merkezi yapılanması konusunda uzman marka olduğuna inandıkları için SYS’yi tercih ettiklerini söyleyen sağlık kururuluşu yetkilileri, SYS’nin güçlü referansları ve hayata geçirdiği projelerin tercih etmelerindeki en önemli neden olduğunu belirttiler.Türkiye’nin her yerinden (444 0 436)’yı arayanlar SYS (Sesli Yanıt Sistemleri) ile doktorlara, bölümler hakkında bilgilere, anlaşmalı kurumlardan, muayene ücretlerine kadar istedikleri konularda bilgi almanın rahatlığına sahip oluyor. Böylelikle Florence Nightingale Grubu, hastalarını yormadan daha kaliteli hizmet vererek, en yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlıyor.

Türkiye’nin sesli yanıt sistemleri konusunda lider firması SYS’nin Televantage Çağrı Merkezi ürünü ile İstanbul’un farklı semtlerinde kurulmuş, 3 hastaneye sahip olan Florence Nightingale Grubu’nun hastalarla kurduğu ilişki tek bir merkezden ele alınıyor. Yalnış başvuru riski azalıyor ve en yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlanıyor. Böylelikle hasta merkezli projeler geliştirilebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.