Nisan’a kadar Türk Telekom’dan akşamları konuşmak bedava

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “7’den 7’ye Bedava Kampanyası”nı, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 1 Nisan 2011 saat 07:00’ye kadar uzattı. Akşam 7 sabah 7 arası ücretsiz konuşma olanağı sunan kampanya, yeni yılda da Türk Telekom müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam edecek. Tüm ev telefonu kullanıcılarının faydalanabilecekleri 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’yla ev telefonlarından akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar yapılan şehir içi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödenmiyor. Tüm ev ve iş telefonları ücretsiz şekilde aranabiliyor.

Ayrıca kampanyaya katılım için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor. 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nda 3 bin dakikalık limit uygulanıyor.

Rakamlar ilgiyi ortaya koyuyor

Türk Telekom müşterilerinin memnuniyeti kullanılan dakika bazında yaşanan artışla da ortaya konuyor. Kampanyanın geçerli olduğu saatler bazında Ekim 2009 ile Ekim 2010 arası konuşma trafiği karşılaştırıldığında, toplam trafik yüzde 84 artarken şehirlerarası konuşmalarda bu oran yüzde 280’i buluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu