Nokia C5-03 cep telefonu alan Wirofon’lulara Her Yöne 60 Dakika Bedava

Ev telefonu tarifesiyle internet üzerinden arama yapılmasını sağlayarak, özellikle yurtdışından gerçekleştirilen aramalarda önemli bir fiyat avantajı sunan Wirofon teknolojisi, yeni Nokia C5-03 Cep Telefonu Kampanyası ile daha fazla Türk Telekom müşterisinin beğenisine sunuluyor. Wirofon kullanılarak cep telefonu cihazı ya da bilgisayar üzerinden yapılan aramalar tanımlanan ev telefonunun mevcut tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor ve ev telefonu faturasına yansıyor. Tarifede bulunan ücretsiz dakika ve indirimler Wirofon aramaları için de geçerli oluyor. Böylece Wirofon sayesinde ev telefonu mobil hale geliyor.

Wirofon abonesi olan ya da Wirofon dünyasına katılmak isteyen tüm bireysel kullanıcılar ayda 24,99 TL’ye Nokia C5-03 ile ev telefonu tarifesiyle internet üzerinden konuşma teknolojisiyle tanışacak. 25 Nisan – 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında devam edecek kampanya, katılımcılarına 24 ay taksit seçeneği avantajı da sunuyor.

Nokia C5-03 cep telefonu ile Wirofon abonesi olan herkes, Türk Telekom’un 30 Haziran 2011 tarihine kadar devam edecek olan Wirofon Her Yöne 60 Dakika ve Wirofon’dan Wirofon’a Bedava kampanyalarından da faydalanabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu