Nokia’da yeni oyun demoları

Nokia yetkilileri bugün, N-Gage Arena üyelerinin www.n-gage.com adresine girerer yeni nesil aksiyon macera oyunu olan RPG X-Men Legends’ın özel demosunu ücretsiz yükleyebileceklerini açıkladılar. X-Men Legends’ın demosu, oyunu oynayacaklara, oyunun konusu ve “mutant” dünyasının sakinlerinin karşılaştıkları çelişkiler hakkında önemli püf noktaları veriyor. Oyuncular; Wolverine, Storm, Rgoue, Cyclops ve Iceman’i de içeren 8 harika favorinin savaş tekniklerini deneme imkanı bulabilecekler. Oyuncular, bu çok yönlü demoyu, ister tek başlarına isterlerse de kablosuz Bluetooth teknolojisi sayesinde 4 kişiyle birlikte oynayabilecekler.

Nokia yetkilileri yaptıkları açıklamada, “Bu demo, oyunculara oyundan almayı bekledikleri tüm zevki tatma imkanı veriyor ve N-Gage’in mobil ve çok oyunculu fonksiyonlarını mükemmel bir şekilde anlatmasını sağlıyor. Demo sayesinde oyuncular, yarattıkları süper kahramanlara doyamayacaklar” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.