Ana sayfa BT Gündem Nortel’den kurumsal ağlara yeni ürünler

Nortel’den kurumsal ağlara yeni ürünler

99
0

Nortel’in geniş yeni ürün portföyü, kuruluşların daha etkin ve etkili ağlar kurmalarına olanak veriyor. Teknoloji üzerinde yapılan bu son geliştirmeler, enerji verimliliği özelliğine sahip donanım ve yenilikçi özelliklerle birlikte temel ekipman kullanımını ve maliyetleri en aza indiren ağların oluşturulmasına katkıda bulunurken, mevcut kaynakların tümünü optimize ederek çalışma yükü ve giderlerini azaltıyor ve tümleşik iletişim için bir temel oluşturuyor. Müşterilerine değer yaratma konusundaki kararlılıklarının mutlak olduğunu belirten Nortel Kurumsal Çözümler Başkanı Joel Hackney, “Yenilik yapmaya, kurumsal ağların ekonomik, işlevsel ve güvenilir olmasını sağlayan çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını çözme, hız, güvenilirlik ve değer katan çözümlerle onların ihtiyaçlarını karşılama konusunda öncüler arasında yer alıyoruz. İletişimin geleceğini desteklemek için amaca yönelik bir dizi ürün sunuyoruz.” dedi.

Yeni Çözümler Müşteri Momentumunu Destekliyor
Gerçek zamanlı uygulamalar için oluşturulan Nortel’in veri portföyü, kuruluşların operasyon süreçlerini basitleştirmelerini ve hızlandırmalarını sağlıyor. Esneklik, verimlilik, performans, güvenlik ve çok satıcılı çözümler gibi temel ilkelere dayanan ve kuruluşlara rekabetçi bir avantaj sağlamak amacıyla çalışmalarını kolaylaştırmak için geliştirilen bu yeni ürünlerin; rakip çözümlere kıyasla, toplam yatırım maliyetini yarı yarıya*** düşürdüğü, 20 kat performans, ve yedi kat esneklik sağladığı kanıtlanmıştır.

Virtual Services Platform 9000 (VSP 9000) Nortel’in en yeni yüksek performanslı, yeni nesil temel veri ağı çözümüdür. Rakip çözümlerin iki katı performans sunan ürün, ultra güvenilirlik, esneklik ve sanal ağ servisleri gerektiren kampüs ağları ve veri merkezleri için amaca yönelik olarak üretilmiştir. VSP 9000 kuruluşların, sunucuları ve ağ kapasitesini en etkin şekilde kullanmak için ağ elemanlarını sanallaştırabilen basitleştirilmiş bir altyapının verimliliğini gerçekleştirmelerini sağlayarak, personel ve kaynaklar üzerindeki yükü azaltır.

Şirketin Güvenli Yönlendiriciler (Secure Networks) serisini büyüten Nortel Secure Router 2330, küçük ve orta ölçekli şubeler için birleşik yönlendirme, WAN, güvenlik ve ses ağ geçidi servisleri sağlar. Yeni, ekonomik 2330 platformu ve Nortel Secure Router 4134, IP WAN veya sesli çağrı sunucusu arızası durumunda sesli iletişimin kesintiye uğramaması için sürdürülebilir SIP servislerini de destekler.