Numara taşıma başvuruları Garanti’ye

Avea, Garanti Bankası ile hayata geçirdiği proje kapsamında, Garanti Bankası’nın internet bankacılığı müşterilerine mevcut numaralarını zahmetsizce Avea’ya taşıma fırsatı sağlıyor.Türkiye’de bir ilk olan bu işbirliği ile Garanti Bankası müşterileri, Avea İletişim Merkezleri’ne gitmeden, internet erişimi olan her yerden Garanti Bankası İnternet Şubesi kanalıyla Avealı olabiliyor.

Avea’nın sunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmayı ve değer katmayı hedeflediğini belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan; “Avea aboneleri sevdikleri bir fotoğrafı, bir müzik parçasını veya sevindirici bir haberi kısacası kendi hayatlarına dair her şeyi sevdikleriyle paylaşıyorlar. Biz de Avea olarak onlara farklı hizmetler sunarak bu paylaşıma aracı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu paylaşım sürecinde Avea olarak abonelerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, her biri alanında ilk olan tarife ve işbirliklerini hayata geçirmeye devam ediyoruz. Şimdi bu işbirliklerine bir yenisi daha ekliyoruz; Garanti Bankası ile hayata geçirdiğimiz bu proje ile Avea’nın avantajlı dünyasına geçmeyi son derece kolay bir hale getiriyoruz. Önümüzdeki dönemde de benzer işbirlikleri gerçekleştirerek ve müşterilerimize en iyi hizmeti gerçek fiyatlarla sunarak tercih edilirliğimizi sürdüreceğiz” dedi

Avea’nın ayrıcalıklı dünyasına katılmak isteyen bireysel veya kurumsal Garanti Bankası müşterileri, Garanti İnternet Şubesine giriyor ve Başvurular Menüsü’nden “GSM Numara Taşıma” seçeneğini tıklıyor. Gerekli bilgilerin doldurulmasının ardından, başvuru Avea’ya iletiliyor. Abone, bildirmiş olduğu adreste Avea’nın uzman müşteri temsilcileri tarafından ziyaret ediliyor ve Avea’nın cazip kampanyaları hakkında bilgilendiriliyor. Kendisine en uygun tarifeyi seçen abone, Avea ayrıcalıklarının keyfini çıkarıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.