Nur Ünal, Odeon Yazılım Satış Müdürü oldu

Türkiye’deki otellere dünya standartlarda bir ürün sağlamayı ve uluslararası pazarlara açılmayı hedefleyen Odeon Yazılım, satış departmanını oluşturdu. Satış Müdürü olarak göreve gelen Nur Ünal, “Kendi geliştirdiğimiz Odeon Otel Yönetimi Yazılımı’nı hem ürün hem de satış sonrası hizmetlerde dünya standartlarına getirdik. Bünyemizde farklı şirketlerde otelcilik alanında deneyime sahip insanların bulunması sinerji oluşturuyor. Bu sinerji ve yapacağımız yatırımlarla, Türkiye’deki otellere kaliteli bir ürün ve hizmet sunup, dünya pazarında da bir Türk Markası yaratmaya çalışacağız.” sözlerini iletiyor.

1988 yılında A.Ü. İşletme Bölümü’nden mezun olan Nur Ünal, otelcilik konusunda deneyime sahip. 1991 yılında Divan Oteli’nin bilgi işlem departmanında çalışmaya başlayan Ünal, 1996’da otellere POS bilişim çözümleri sunan Mikrosaray A.Ş.’de müşteri ilişkileri ve satış departmanlarında yöneticilik yaptı. Ünal, otelcilik ve bilişim sektöründeki birikimini Odeon Yazılım’da otellerin gereksinimlerine karşılamak üzere sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.