Ana sayfa BT Gündem OKI B500 başarısını B700 serisine taşıdı

OKI B500 başarısını B700 serisine taşıdı

98
0

B700 serisi giriş seviyesi de dahil olmak üzere yüksek performanslı, yüksek baskı hızlarına sahip 3 modele sahip bulunuyor. B710 ile dakikada 40, B720 ile dakikada 45, B730 ile dakikada 50 sayfa baskı yapılabiliyor. OKI’nin kullanıcıları tarafından çok beğenilen B6000 serisi yazıcılarının yerine geliştirilen B700 serisi kurumlara, hem sayfa başına düşük maliyet, hem de düşük toplam satın alma maliyeti avantajları sağlıyor.

OKI Printing Solutions Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, B700 serisinin bir başka üstün yanının güvenlik olduğunu belirterek şunları söyledi:
“ KOBİ’ler ve büyük kurumlar açısından son derece yüksek beklentileri olan bir pazarda faaliyet gösteriyoruz. Baskı işinin bir başka önemli yanı da sürecin güvenliği. OKI kullanıcıların yüksek sayıda yoğun baskı ve güvenli baskı ortamı ihtiyaçlarını göz önüne alarak B700’de güvenilirlik ve performans çıtasını yeni bir noktaya taşıdı.”

FARKLI ÖZELLİKLER
B700 serisi 3 modelin B6000 serisi yazıcıları aşan performans özelliği ve her birinin farklı ihtiyaçların giderilmesine yönelik özellikleri bulunuyor.

B710 düşük satın alma maliyeti ile öne çıkarken, B720 ve B730, cihaz arızalarını en aza indirme ve yüksek toner kapasitesiyle kartuş değiştirmeden uzun süre kesintisiz çalışmak üzere tasarlandı.

Üç modelde bulunan ortak özellikler ise: Yazıcının performansını takip etmeye yarayan 5 satır aydınlatmalı LCD panel, yazıcının sadece yetkili kişi tarafından kullanılmasına izin veren pin kodu sisteminin parçası olan, kullanımı kolay numerik klavye.

B700 serisinde network özelliği standart olarak bulunuyor, ayrıca üzerinde bulunan USB portlardan doğrudan çıktı almaya izin veriyor. Böylece profesyonel kalitede sonuç alma özelliği esneklik ve etkinlik ile destekleniyor.

Bütün bu özellikler OKI’nin ürünlerine duyduğu güveni gösteren 3 yılık garanti ile koruma altına alınıyor. Böylece kullanıcının rahat bir şekilde asıl işine odaklanması sağlanıyor.

Nazra, B700 serisinin, yoğun baskı ihtiyacı olan kurumların gereksinimlerinin eksiksiz karşılanmasına yönelik olarak geliştirdiğini belirterek,”B700 serisi mükemmel performans ile düşük toplam sahip olma maliyeti özeliklerini birleştiriyor. OKI Printing Solutions bir kez daha baskı verimliliğini yükseltiyor. Kullanıcılara tek tuşla güvenlik ve geniş yazıcı gruplarının kolay kullanımını getiriyor” dedi.