Ana sayfa BT Gündem OKI’den küçük ofisler için ideal yazıcı

OKI’den küçük ofisler için ideal yazıcı

102
0

OKI’nin evde çalışanlar, küçük ofis ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği, renkli ve siyah-beyaz baskı yapma özelliğine sahip olan OKI C610 piyasaya sunuldu. Dakikada, 36 sayfa siyah beyaz, 34 sayfa renkli baskı yapma özelliğine sahip olan OKI C610’dan ilk siyah-beyaz baskı 8, ilk renkli baskı ise 9 saniyede alınıyor. C610 baskı yaparken 0.6 Kwh’lık enerji harcaması yapıyor ve cihazda enerji tasarrufu sağlayan uyku modu bulunuyor. C610 uyku modunda saatte 1.2watt’lık bir enerji harcaması yapıyor.Tüketiciden tam not alan OKI C5950’nin yerine geliştirilen C610, OKI’nin high definition tonerine sahip bulunuyor. High Definition toner desteği ile kartvizitten afişe kadar her boyutta yüksek kalitede, renkli ve canlı baskı yapabilmek mümkün oluyor.OKI Printing Solutions Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, C610’nun baskı işlerini, hızlı güvenilir ve hesaplı bir şekilde ofis içinde, kolayca yapmak isteyen küçük ofisler, KOBİ’ler ve ev kullanıcıları için ideal bir çözüm olduğunu söyledi. Nazra, OKI ürünlerinin 3 yıl garantili olduğunu hatırlatarak, “Kullanıcılar, C610 ile OKI garantisi altında uzun süre hiç bir sorun yaşamadan baskı yapabilir, böylece ofislerinde her zaman asıl işlerine odaklanabilirler” dedi.
OKI C610 paketi içerisinde bulunan Print Control, Colour Access Policy Manager ve PrintSuperVision yazılımları sayesinde baskı takip, izleme ve kullanıcı maliyetlerini kontrol etmekte kolaylaşıyor.
Yoğun çalışan ofisler için ideal çözüm sunan C610’ serisinin C610n modelinde network arabirimi , C610dn modelinde Dubleks (kağıdı çift taraflı kullanma) ve network, arabirimi ,C610dtn modelinde ise, tüm bunlara ek olarak 1 adet ekstra kağıt tepsisi bulunuyor.