OKI’den yeni bir çok fonksiyonlu

Bireyler  ve kurumların  OKI’nin A3/A4 çok fonksiyonlu ürünü (MFP) MC860’a gösterdiği ilginin ve ürünün yakaladığı başarının üzerine OKI, KOBİ’ler ve ofislerin günümüzde farklılaşan ihtiyaçlarını da dikkate alarak MC800 serisinin yeni güncel modellerini geliştirdi.

MC800 Serisinin yeni modeli MC851, bütçesi  sınırlı olan, ancak gelişmiş bir çok fonksiyonlu ürünün (MFP) esnekliği ve işlevlerinden uygun fiyat ödeyerek yararlanmak isteyen, ancak baskı ihtiyacı ise çok yüksek sayıda olmayan KOBİ’ler ve ofisler için etkili çözümler sunuyor.

MC800 serisinin diğer modeli MC861 ise; yüksek baskı hızı, geniş toner kapasitesi ve uygun toplam satın alma maliyeti ile yüksek sayıda baskı ihtiyacı olan işletmeler için mükemmel bir çözüm oluşturuyor.
Yeni OKI MC800 serisi kullanıcılarına baskı, kopyalama, tarama, faks özelliklerini tek bir noktadan sunuyor. MC851 modeli dakikada 22 sayfa renkli baskı , MC861 modeli ise dakikada 26 sayfa renkli baskı  alıyor. Her iki modelde dakikada 34 sayfa siyah/beyaz baskı alıyor. MC851 ve MC861’in 500MHz işlemcisi ve 40 GB standart  belleği  bulunuyor. Kağıdı çift taraflı (dubleks) tarama ve baskı özelliği bulunan yeni MC800 serisinin bilgisayar olmaksızın e-posta gönderme, USB’ye doğrudan data transferi, Networkten faks gönderimi ve alımı , kartvizitten, postere çeşitli  ebatta baskı yapma olanağı gibi çok önemli özellikleri bulunuyor.

OKI, Küçük ve Orta işletmelerin  günümüz rekabet koşullarında yazma, baskı, kopyalama, faks gönderme işlemlerini tek bir cihazdan, uygun maliyetle, üstün kaltede yapma ihtiyacını karşılamak için geliştirdiği çok fonksiyonlu (MFP) modelleri sayesinde müşterilerinin işlerindeki performans ve değerin geliştirmeyi amaçlıyor.

Yeni MC800 serisi ile daha uygun ”Toplam Sahip Olma maliyeti” sunuyor.

OKI müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ”Toplam Sahip Olma Maliyeti ve Baskı Başına Maliyetin daha düşük olması” talebini karşılamak için  yeni MC800 serisinin  MC861 modelinde, daha geniş toner kapasitesi ile daha düşük kullanım maliyeti sunuyor.

Yeni MC800 serisi, tek fonksiyonlu cihazını güçlü bir cihazla  değiştirmek isteyen KOBİ’lerin tüm doküman ihtiyacını karşılayacak, üstün niteliği kanıtlanmış becerikli bir çok fonksiyonlu  ürün (MFP)  özelliği gösteriyor.

Yeni seri ile, daha fazla sayıda ofis içi profesyonel kalitede baskı yapmak; A4 boyutunda broşürler, kitapçıklar, A3 boyutunda afişler, planlar veya farklı dokümanlar yaratmak mümkün oluyor. MC800 serisi OKI’nin 3 yıl garanti güvencesine sahip bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu