OKIye geri dönüş

OKI Data Corporation’a bağlı olarak ‘OKI Printing Solutions’ markası altında faaliyet gösteren baskı çözümleri alanında uzmanlaşmış olan OKI Europe Ltd., “OKI” markasına geri döndüğünü duyurdu. Uygulama, 1 Haziran tarihinden itibaren geçerli oluyor. Marka değişikliği ile OKI Grup şirketleri arasında marka sinerjisini artırarak, kurumsal değerlerin en yüksek seviyeye çıkartılması hedefleniyor.
Orta vadeli iş planı stratejisi çerçevesinde yürütülecek çalışmalar OKI’nin kurumsal felsefesini gerçekleştirmeye odaklandı. Bu felsefeye göre OKI çalışanları dünyanın farklı bölgelerindeki toplulukların çeşitlenen taleplerine yönelik olarak, şirketin girişimci ruhunu kullanarak, en üst düzeyde ağ çözümleri ve küresel düzeyde mükemmel hizmet vermeyi hedefler.

OKI Data Corporation Başkanı Harushige Sugimoto marka değişikliğine ilişkin yaptığı açıklamada:
“Grubumuzun kalıcı iş değerleri, kurumsal felsefemizi ve aynı zamanda yönetim anlayışımızı da tanımlar” dedi.

Sugimoto OKI markasına geçişin sağlayacağı faydaları şu şekilde sıraladı:
“OKI markasına geçiş, OKI’nin marka değerini güçlendirecek, müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza daha global bir yaklaşımla hizmet etmemizi ve şirket olarak bu rekabetçi pazarda daha görünür, lider pozisyon almamızı sağlayacaktır. OKI Grubun üyesi olarak, OKI marka değerlerini kullanarak, geleceğin yazıcı endüstrisi için vizyonumuzu geliştirmeye devam edeceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu