Olimpiyat’lar 4 ekran ve 6 kanal ile TiViBu’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni dönem TV platformu Tivibu üzerinden, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nı 4 ekranda ve 6 farklı kanalda yayınlayarak sporseverlere kesintisiz bir seyir deneyimi sunacağını duyurdu. Four Seasons Otel’de spor basınıyla bir araya gelen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, TTNET’i ve Tivibu servisini anlatarak, sporseverlerin Tivibu’nun gelişmiş özellikleri sayesinde yepyeni bir olimpiyat deneyimi yaşayacaklarını söyledi. Yılmaz, “Tivibu, İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşecek 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nı 4 ekranda ve 6 özel kanalda yayınlayacak. 5 kıtadaki 200 ülkeden, 10 bin sporcuyu bir araya getirecek Olimpiyat Oyunları, yarışların başladığı 27 Temmuz itibarıyla; Tivibu platformunda TRT Spor’un katkılarıyla 6 kanaldan Türkçe seslendirme ve yorumlar ile yayınlanacak. Üstelik Tivibu Ev kullanıcıları oyunları isterlerse HD kalitesinde izleyebilecekler” dedi.

2008 yılından bu yana Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru olduklarını vurgulayan Yılmaz, “Sporu ve sporun evrensel değerlerini destekleyerek, Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil edecek dünya standartlarında sporcuların yetiştirilmesine destek olmaya çalışıyoruz. Gençlere yönelik faaliyetlerimiz için sporun çok önemli bir alan olduğunu düşünüyoruz. Bugün Tivibu platformumuz üzerinden tüm sporseverlere Olimpiyat Oyunları’nı yepyeni bir seyir deneyimiyle sunmak, işin diğer bir boyutu. Sporun ve sporseverlerin yanında olmak ve katma değer yaratmak bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Olimpiyat Oyunları Tivibu.com.tr’de herkese açık

4 ekran özelliği sayesinde Tivibu kullanıcıları Tivibu Web ve Tivibu Cep sayesinde ofiste, yazlıkta veya dışarıda olsalar bile yarışları kaçırmayacak, Olimpiyat heyecanını bilgisayarlarından, akıllı telefon ve tabletlerinden yaşayabilecekler. Üstelik Tivibu Web üzerinden yapılacak yayınlar herkese açık olacak. Böylece tüm sporseverler, Olimpiyat Oyunları’nı tivibu.com.tr’den canlı olarak izlemenin keyfini yaşayacaklar. Tivibu Web aboneleri ise Tekrar İzle servisi sayesinde müsabakaları kaçırmayacak, istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilecekler.

Sporseverler, karşılaşmaları Tivibu farkıyla kaçırmadan izleyecekler

Tivibu’nun “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikleri sayesinde sporseverler, Olimpiyat Oyunları’nı büyük bir heyecanla izleyecekler. Sporseverler Tivibu’nun “Tekrar İzle” özelliği ile yarışmaları yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istedikleri zaman, istedikleri kadar izleyebilecekler. Olimpiyatların herhangi bir müsabakasının en heyecanlı yerinde ekran başından ayrılmak zorunda kalan sporseverler, Tivibu’nun “Durdur İzle” özelliği ile olimpiyat heyecanına kaldıkları yerden devam edebilecekler. Tivibu’nun “Geri Al İzle” özelliği sayesinde ise sporseverler canlı yayını geri alabilecek, o an canlı yayınlanan yarışmanın önemli anlarını yeniden izleyebilecekler.  

Olimpiyatlar, Tivibu Ev’in Sosyal Tivi uygulaması ile çok daha eğlenceli

Tivibu Ev’in Sosyal Tivi uygulaması ile sporseverler, olimpiyatları izlerken aynı anda televizyon üzerinden de sosyalleşebilecekler. Kullanıcılar, izledikleri karşılaşmalar hakkında yorum yazabilecek, arkadaşları ile mesajlaşabilecek ve hatta karşılaşmaları arkadaşlarına önerebilecekler. Oluşturdukları arkadaş listeleri üzerinden, kimin hangi karşılaşmayı izlediğini gören sporseverler, Sosyal Tivi’nin eğlenceli dünyasıyla ayrıcalıklı bir olimpiyat deneyimi yaşayacaklar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.