Ana sayfa BT Sektör Olivier Ventura, Atos Türkiye CEO’luğuna Getirildi

Olivier Ventura, Atos Türkiye CEO’luğuna Getirildi

153
0

Atos Türkiye CEO’su Olivier Ventura
Atos, Türkiye operasyonun başına Olivier Ventura’nın geldiğini açıkladı. Bilişim teknolojileri alanında yüksek tecrübesi bulunan, uzun yıllardır da Atos bünyesinde farklı kademelerde görevler üstlenen Olivier Ventura, yeni dönemde Atos Türkiye CEO’su olarak görev yapacak.
Türkiye’deki Varlığımızı Güçlendireceğiz
Olivier Ventura, Türkiye’nin Atos’un kilit pazarları arasında yer aldığının altını çizerken “Geçtiğimiz yıllarda alınan bir kararla Atos Türkiye’deki sermayesini iki katına çıkarmıştı. Bu da aslında Atos’un, Türkiye’nin geleceğine ve yüksek potansiyeline olan inancının en büyük göstergesi. Yeni dönemde de bu inançla faaliyetlerimizi sürdürecek; pazardaki varlığımızı pekiştireceğiz. Yeni dönemde hedefimiz üretim, perakende, enerji, kamu, finansal servisler ve sigorta gibi kilit sektörlerde, müşteri odaklı yaklaşımımızı güçlendirmek; dijital dönüşüm süreçlerinde müşterilerimizin ihtiyacı olan dijital servisleri en iyi hizmet kalitesiyle sunmaya devam etmek olacak” dedi.
Olivier Ventura Kimdir?
İş hayatına 1984 yılında başlayan Olivier Ventura, kariyerinin büyük bölümünü bugün itibarıyla Atos çatısı altında bulunan Bull’da sürdürdü. 1994 yılında girdiği Bull’da, Temmuz 2006 – Aralık 2007 tarihleri arasında Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini üstlenen Ventura, farklı kademelerde üstlendiği yöneticilik görevlerinin ardından 2015 yılında Atos’a katıldı. Ventura, Türkiye CEO’luğuna atanmadan önce Paris’te Atos’un Global Müşteri Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı.

Etiketler: Atos » Olivier Ventura