Ana sayfa BT Gündem Olympus Türkiye’de yerel şirketle büyüyecek

Olympus Türkiye’de yerel şirketle büyüyecek

88
0

Olympus İstanbul A.Ş. satış ağındaki yeni yapılanma ile daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedeflemekte olup, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine vermiş olduğu değer ile her zaman kullanıcılarının yanında olduğunu da göstermektedir.Satış kanallarının geliştirme çalışmalarının yanında satış sonrası servis ve müşteri hizmetleri konusunda da iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir. Bu anlamda 1 Şubat 2010 itibari ile Türkiye’de uzun yıllardır elektronik sektöründe satış sonrası servis hizmetleri konusunda tecrübe sahibi olan Fujitsu Türkiye ile servis anlaşması yapıldı.

Fujitsu Türkiye bünyesinde yapılandırılmış olan ve 25 yıllık tecrübesiyle hizmet sunan Tamir Merkezi, bugüne kadar Fujitsu markası dışında Wincor Nixdorf, Samsung, LGE, BenQ, Siemens gibi çesitli sektör liderleriyle is ortaklığı yapmıştır. Bu iş ortaklığı kapsamında firma sunucu, PC, endüstriyel PC, dizüstü bilgisayar, monitör, UPS, ATM, dijital kamera, dijital projektör ve POS gibi birçok BT ürünü için tamir hizmeti verebilmektedir.

Fujitsu Türkiye, birçok marka ile uzun yıllar birlikte çalışmanın verdiği tecrübe ile Olympus müşterilerine tüm Olympus markalı dijital fotoğraf makineleri ve ses kayıt cihazları konusunda onarım hizmetini kapıdan kapıya teslim seklinde sunacaktr. Uzman ekip, tüm Olympus müşterilerine, sorunun telefonda çözümü için Olympus Çağrı Merkezi aracılığı ile teknik danışmanlık ve destek hizmeti de sağlayacaktır. Bu değişim ile birlikte tüm Olympus kullanıcıları hızlı ve güvenilir bir teknik servis ve destek hizmeti almaktan memnuniyet duyacaklar.

Olympus ürünlerini kullanan ve teknik destek ihtiyacı olan kullanıcılar Türkiye’nin her noktasından Olympus Çağrı Merkezi’ne 0216 586 6767 no’lu telefondan ulaşılabiliceklerdir. Olympus Çağrı Merkezini arayarak ürün onarımları ile ilgili gerekli her tür bilgiyi alabilecekleri gibi aynı zamanda ürün kullanımları ile ilgili olarakda destek hizmeti alabilecekler.