Ana sayfa BT Gündem Oracle’dan işortaklarına yeni pencere

Oracle’dan işortaklarına yeni pencere

112
0

Dünyanın en büyük kurumsal yazılım firması Oracle, iş ortaklarına sunduğu çözümleri her geçen gün daha da geliştirme amacı kapsamında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki 13 ülkeyi kapsayan yeni Oracle PartnerNetwork Etkileşim Merkezi’ni açıyor.Merkezi Romanya’nın başkenti Bükreş’te bulunan PartnerNetwork Etkileşim Merkezi, Oracle desteği alan şirketlerin iletişim noktası olarak İş Ortağı Kaynakları Ağı’nın yerine geçecek. OPN Etkileşim Merkezi’nde görev yapacak olan profesyonel ekip http://partner.oracle.com portalının kullanılması ve OPN üyeliklerinin kaydı, yenilenmesi ve üyelik seviyelerinin yükseltilmesi gibi konularda Oracle İş Ortaklarına destek verecek.

OPN Etkileşim Merkezi Türkiye

OPN Etkileşim Merkezi’nin Türkiye kanadında, Türkiye’deki Oracle İş Ortakları ile çalışacak olan Serdal Uteu, portalın kullanılması ve OPN üyeliklerinin kaydı, yenilenmesi ve üyelik seviyelerinin yükseltilmesi konularında iş ortaklarıyla yakın işbirliğinde bulunarak, onların eğitimi, satış, pazarlama, geliştirme ve eğitim konularında şirketlerin yetkinliklerini ve hazırlıklarını geliştirmelerine destek verecek.

Serdal Uteu, ayrıca Türkiye’deki İş Ortaklığı ve Satış Kanalları ekibinin bir üyesi olarak, telefon üzerinden Programa Dayalı İş Ortaklığı Geliştirme Programı vasıtasıyla iş ortaklarının yönetiminde de rol alacak. Ülke ve bölgelerde düzenlenecek olan Oracle ve pazarlama kampanyaları vasıtasıyla iş ortaklarının tanınırlıklarını artırmaya ve iş ilişkilerini geliştirmeye çalışacak olan Uteu, bu sayede iş ortaklarının Oracle ürünlerinden daha geniş fayda sağlamasına da yardımcı olacak.

Şirketler, OPN Etkileşim Merkezi ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için 0 212 329 6835 numaralı telefondan faydalanabilecekler. Merkezin yeni e-posta adresi ise [email protected]