Ana sayfa BT Gündem Orhan baba yeniden kapsama alanında

Orhan baba yeniden kapsama alanında

112
0

Orhan Gencebay uzun süren sessizliğine Vodafone ile hazırladığı “Berhudar Ol” albümüyle son verdi. Müziğe getirdiği farklı bakış açısıyla 7’den 70’e Türkiye çapında gönülleri kapsayan Orhan Gencebay’ın yeni albümünün tanıtımı Taksim İstiklal Caddesi’ndeki Vodafone Cep Merkezi’nde yapıldı. Albümle birlikte, bu albüme özel hazırlanan “Vodafone Gönülden Kapsar Paketi” de tanıtılarak satışa sunuldu. Vodafone gönülden kapsıyor

Satın alanlara albümün de hediye edildiği Vodafone Gönülden Kapsar Paketi, uzun muhabbetlere olanak veren 500 dakika konuşma, az çok demeden gönül rahatlığıyla mesaj yazdıran 500 SMS ve internette kısıtlı dolaşımları sonlandıran 1 GB internet bağlantısıyla benzersiz bir mobil iletişim paketi sunuyor.

Faturalı ve faturasız tüm aboneler pakette yer alan şifreyi 1579’a SMS atarak Vodafone Gönülden Kapsar Paketi’nin avantajlarından yurtiçinde 1 hafta boyunca yararlanabiliyor. 15 TL’ye satışa sunulan özel pakette yer alan multimedya CD’sinde Orhan Gencebay’ın “Berhudar Ol” albümünün yepyeni şarkılarının yanı sıra, reklam filmleri, kamera arkası görüntüleri, video klipleri ve imzalı poster görüntüleri de yer alıyor.

“Berhudar Ol” albümünün bazı parçaları sevilen sanatçıların on binlerce parçasını bir araya getirerek en güçlü mobil müzik deneyimini sunan dijital müzik kütüphanesi ve eğlence merkezi Vodafone Live! üzerinden de indirilebiliyor. Birbirinden güzel 11 eserin bulunduğu Berhudar Ol albümünün tanıtımında Orhan Gencebay’ın doğum yeri olan Samsun’la 3G+ teknolojisiyle bağlantı kuruldu ve sanatçı, Vodafone Cep Merkezi’ndeki hayranlarıyla görüntülü konuşma yaptı.

Orhan Gencebay, Taksim İstiklal Caddesi’ndeki Vodafone Cep Merkezi’nde yapılan tanıtımda basın mensupları ve hayranlarına albümünü imzaladı. Gencebay yaptığı konuşmada Türkiye nüfusunun % 98.6’sını kapsayan Vodafone birlikteliğinde hazırladığı yeni albümün yapım aşamasının son derece keyifli geçtiğini vurguladı. Albümüne dünya çapında erişim sağlayan Vodafone Live! servisine değinen Gencebay şunları söyledi:

“Vodafone 3G+ teknolojisi sayesinde bilgiye olduğu gibi müziğe de çok daha hızlı, kolay ve yasal biçimde ulaşmak mümkün hale geldi. Berhudar Ol bugün itibariyle Vodafone Live! ile sadece Türkiye’deki değil, dünyanın dört bir yanındaki sevenlerime şimdiye dek hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde erişiyor.”