Otelmatik, otellerin ses ihtiyaçlarını tek noktadan karşılıyor

Koç.net, yeni hizmeti “Otelmatik” ile otellere kaliteli ve uygun fiyatlarla ses hizmetleri sunarak, Türk turizmine katkı sağlamayı hedefliyor. Otelmatik ile turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere maliyet avantajı sunan Koç.net, firmaların rekabette bir adım öne geçmelerini sağlayacak. Oteller, Koç.net Otelmatik ile müşterilerine uluslararası ve şehirlerarası telefon hizmetini, uygun fiyatlarla ve esnek bir yapıda verebilecek.Otel santrallerinin dış hatlarına takılan Otelmatik, normal bir aramatik gibi telefon görüşmelerini otomatik olarak Koç.net altyapısı üzerinden gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcıların Koç.net altyapısına ulaşmalarını sağlayan 25 haneli numarayı her arama için tekrar çevirme zorunluluğu ortadan kalkıyor, hata payı düşüyor ve zaman kazancı sağlanıyor.

Otellerin otel içi ücretlendirme sistemlerini değiştirmeden kullanabildikleri Otelmatik, kontör sinyaline göre ücretlendirme yapan sistemlerle de uyumlu çalışıyor. Saniye bazında ücretlendirme yapan Otelmatik, misafirlerin oda hesabına anında işleniyor. Artık oteller, etkin kampanyalar düzenleyip, farklı ülkelerden gelen turist grupları için değişik fiyatlandırmalar yapabilecekleri esnekliğe kavuşuyorlar. Herhangi ilave bir maliyet gerektirmeden ve telefon alışkanlıklarını değiştirmeden bu hizmeti misafirlerine sunabilecekler.

Koç.net, Otelmatik’i, analog ve dijital olmak üzere iki ayrı seçenekle otellerin kullanımına sunuyor. Analog santrale sahip olan işletmeler için geliştirilen Analog Otelmatik, özel yazılımı sayesinde farklı uygulamalarla uyum içinde çalışabiliyor. Dijital Otelmatik ise santrallerinden dijital (PRI) hatlar ile Koç.net’e erişim yapacak oteller için geliştirilmiş bir ürün. Ses/data erişimi için esnek, güvenilir ve ekonomik bir çözüm olan Dijital Otelmatik, ses/data iletiminin yönlendirilmesi ve çoğullanması, gelişmiş çağrı yönlendirmesi gibi birçok seçeneğe de sahip.

Maliyet avantajı ile kaliteli ses hizmeti
Koç.net ses hizmetlerini, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve destek kalitesinin en az telefon görüşme kalitesi ve devamlılığı kadar önemli olduğu bilinci ile tasarladı. Güçlü altyapısı, yüksek teknolojideki öncülüğü, deneyimli-uzman kadrosu, servis kalitesi ve katma değerli hizmetleri ile Koç.net, liberalizasyon sonrasında en yüksek müşteri memnuniyeti yaratan alternatif telekom operatörü olma hedefiyle, yatırımlarını 1998 yılından bu yana kesintisiz sürdürüyor. Koç.net, Telekomünikasyon Kurumu’ndan 17 Mayıs 2004 tarihinde A tipi Uzak Mesafe Telefon Hizmeti lisansı almıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.