Oytek 3 yaşında

BT OYAK Teknoloji (OYTEK), sektördeki 3. yaşına İstanbul’daki Genel Müdürlük Binası’nda yapılan bir kutlama ile girdi. OYTEK Genel Müdürü Altay Elbek yaptığı konuşmada, 2004 yılında başarılı çalışmalar yaptıklarını ve gelecekten çok umutlu olduklarını ifade ederken; 2005’in OYTEK’in kritik projelere imza atacağı bir yıl olacağının altını çizdi
Kutlamada bir konuşma yapan OYTEK Genel Müdürü Altay Elbek, üç yıl gibi kısa sürede birçok önemli projeye imza attıklarını belirtirken; önümüzdeki dönemde ürün, çözüm ve hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaya devam edeceklerini vurguladı:

“3. yaşına giren şirketimiz, gerçekleştirdiği projeler ile BT sektöründe kısa denebilecek bir sürede önemli bir yer edindi. Şirketmizin ana hissedarı olan OYAK’ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, bilgi teknolojileri sektörünün değişimlerini uygulayan, fark yaratan ve bilinen bir çözüm şirketi olmak üzere yola çıktık. Deneyimli ve her biri alanında uzman 200’ün üzerinde çalışanımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, her zaman en uygun teknolojik çözümleri sunmayı amaç edindik. Geçtiğimiz üç yıl içinde imzamızı attığımız projelerle de bunu başardığımıza inanıyoruz. OYTEK çok genç bir şirket ve ilerleyen yıllarda da sektörde daha uzun yıllar hizmet sunacak.”

Kurulduğu 2002 yılında, ağırlıklı olarak OYAK Grubu şirketlerine ve en büyük müşterisi olan Oyak Bank’a teknolojik hizmetler, iletişim merkezi hizmetleri ve akıllı kartlar da dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm teknolojik desteği sağlayan OYTEK; 2002 yılında iç yapılanmasını tamamladı. 2003 yılında ise hizmetlerini OYAK Grubu şirketleri dışına da açmak üzere ciddi bir yeniden yapılanma süreci yaşadı. Bilişim seköründe kamuya yönelik çalışmalarda da bulunan OYTEK, bu hizmetleri daha etkili vermek adına Ankara Bölge Müdürlüğü’nü de hizmete açtı.

OYTEK Genel Müdürü Altay Elbek kutlamada yaptığı konuşmayı şöyle tamamladı:

“Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize daima en kaliteli hizmetli, en hızlı ve en güvenilir biçimde sunmayı amaçladık. Bu nedenle de dünyanın önde gelen markalarıyla işbirliklerini her geçen gün daha çok güçlendirmekteyiz. Kartlı sistemlerden Müşteri İlişkileri Yönetimi’ne, İletişim Merkezi’nden Veri Ambarına, e-iş uygulamalarından teknolojik hizmetlere kadar her türlü ihtiyaca yanıt veren ürün ve çözümler ile sektördeki lider sistem bütünleştiriciler arasındaki konumumuzu daha da güçlendireceğiz. Önümüzdeki günlerde BT sektöründeki birçok projede OYTEK adı çok daha fazla duyulur olacak. Çünkü hedeflerimiz doğrultusundaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.