OYTEK Dell distribütörü oldu

Kamu ve özel sektörde farklı alanlarda hayata geçirdiği projelerle, bilişim sektöründe adından sıkça söz ettiren OYTEK, önemli markalarla yaptığı iş ortaklıklarıyla da farklılığını ve gücünü ortaya koyuyor. OYTEK, Dell ile imzaladığı bir anlaşmayla donanım sağlamada geniş ürün gamıyla dikkat çeken Dell’in Distribütörü oldu. OYTEK Satış ve Pazarlama Direktörü Dilek Günçer; Dell ile imzalanan anlaşma konusunda şunları söyledi:

“OYTEK olarak her zaman temel çalışma prensibimiz kurumlarda oluşan projelerde en doğru çözümü, en uygun fiyatla sunmaktır. Bu kapsamda Dell de donanım sağlayıcılığı konusunda OYTEK ile paralel hareket etmekte. Dell ile yaptığımız görüşmeler sonucunda OYTEK olarak Dell’in sağlayıcılığını yaptığı tüm ürünlerin Türkiye’deki satışını gerçekleştimek ve Türkiye genelinde servis hizmeti sunmak üzere bir anlaşma yapmaya karar verdik.”

Dell distribütörlüğü ile birlikte OYTEK’in, kurumların istemiş olduğu tüm donanımları belli bir konfigürasyona bağlı kalmadan; kurumlarla yapılan ortak çalışmalarla öngörülen gereksinimler çerçevesinde, doğrudan yurtdışından getirme yetkinliğine sahip olduğunu da ifade eden Günçer; distribütörlük anlaşmasının sağladığı avantajlar konusunda bilgi vererek sözlerini tamamladı:

“Dell Distribütörlüğü’yle müşteri talep ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü konumlandırma avantajını müşterilerimizle paylaşma olanağına sahip olduk. Dell ile OYTEK arasında sağlayıcı başka bir firma olmadığı için, Dell’in uygun fiyatlarını doğrudan müşteriye sunabileceğiz. Ayrıca, ‘Global Account’ adı verilen ve yurtdışı merkezleriyle Dell arasında yapılmış anlaşma çerçevesinde, ürün temin eden kurumlara da ürün ve hizmetlerini ulaştırabileceğiz. Bu durum, hizmet yelpazemizde bir genişleme yaşanmasında önemli bir rol oynadı. OYTEK önümüzdeki dönemde de bu tip anlaşma ve iş ortaklıklarıyla fark yaratmaya devam edecek.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.