Ana sayfa BT Gündem Oytek ERP ekibini güçlendiriyor

Oytek ERP ekibini güçlendiriyor

148
0

OYTEK, kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor. Nesrin Demirci, ERP Kurumsal Satış Yöneticisi olarak OYTEK’te göreve başladı…OYTEK ERP Ekibi’nde Kurumsal Satış Yöneticisi olarak göreve başlayan Nesrin Demirci, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

BT Sektöründeki kariyerine, 1996 yılında Mikroset’te Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Nesrin Demirci; 1998 yılında Servus Bilgisayar, Adana Bölge Müdürlüğü’nde Müşteri İlişkileri Yönetcisi olarak görev yapmaya başladı. 2001 yılına kadar çalıştığı Servus’ta bölgedeki aktif satış ve müşteri portföyü oluşturulması, mevcut ve potansiyel müşterilerin takibi konularında çalışmalar yaptı.

2001 – 2003 yılları arasında BSD Bilgisayar’da Satış Yöneticiliği yapan Nesrin Demirci; OYTEK Ekibi’ne katılmadan önce Servus Bilgisayar’da Kurumsal Yazılım Çözümleri ve MBS Navision ERP Çözümü Satış Yöneticiliği görevini yürütüyordu.

Nesrin Demirci ERP Kurumsal Satış Yöneticisi olarak, Microsoft Dynamics AXAPTA, ERP Çözümleri ile OYTEK’in ERP uyarlamaları, sektörel alternatif çözümleri ve yazılım satışlarından sorumlu olacak.