Ana sayfa BT Gündem Oytek, Juniper’in Türkiye’deki ilk “seçilmiş işortağı”!..

Oytek, Juniper’in Türkiye’deki ilk “seçilmiş işortağı”!..

99
0

Kamu ve özel sektörde farklı alanlarda hayata geçirdiği başarılı projelerle bilişim sektöründe adından sıkça söz ettiren OYTEK, dünya çapında hizmet veren güçlü bilişim şirketleriyle yaptığı iş ortaklığı anlaşmalarıyla da farklılığını ve gücünü ortaya koyuyor. OYTEK, tüm dünyada kurumların düşük maliyetlerle yüksek performans almalarını sağlayan ağ ürün ile çözüm paketleri, araç ve teknolojilerini sunan Juniper Network’un “J-Partner Çözüm Ortaklığı Programı (J-Partner Solutions Alliances Program)” kapsamında Juniper Networks’ün Türkiye’deki ilk “Select Partner”ı oldu.

OYTEK ve Juniper, kurum ve şirketlerin BT konusundaki ihtiyaçlarının her geçen gün farklılaşmakta ve bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin de, yeni çözüm ve hizmetlerle yelpazelerini genişlettiklerini vurguladılar. OYTEK ve Juniper yeni çözüm ve hizmet konusunda yapılan çalışmalarda uluslararası alanda öncü ve belli konularda uzmanlaşmış güçlü şirketlerle iş ortaklıkları yapmanın en çok tercih edilen yöntem olduğunu da ifade ettiler.

OYTEK güvenlik çözümleri sağlama konusunda alanının öncüsü olan Juniper’in Networks’ün Select Partner’ı olarak bundan sonra müşterilerinin güvenlik konusundaki farklı ihtiyaçlarını daha kapsamlı bir şekilde karşılıyor olacak.

“J-Partner Çözüm Ortaklığı Programı” kapsamında OYTEK ekipleri bugüne kadar Network ve Securirty konularında eğitim ve sertifikasyonlar alarak yaptıkları çalışmalarla Select Partner olmaya hak kazandılar.