Oyun takımı belli oluyor

Avaturk’ün de desteğiyle ülkemizi Dünya Oyun Olimpiyatları’nda (WCG) temsil edecek Türk Oyun Milli Takımı belli oluyor. 15-20 Ağustos 2004 tarihleri arasında İstanbul Park Orman’da yapılacak final karşılaşmalarında 1 takım ve 11 kişi ülkemizi 2 – 10 Ekim tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek WCG 2004’te temsil etmek için kıyasıya mücadele edecek.Road2WCG’yi kazananlar doğrudan WCG Türkiye finallerinde
3 Mayıs – 3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen ve WCG’ye hazırlık amacı taşıyan Road2WCG’yi kazananlar hiçbir ücret ödemeden turnuvanın finallerine doğrudan katıldılar. Avaturk Voyager üyelerinin hiçbir katılım ücreti ödemeden katıldığı WCG Türkiye Finalleri için toplam 2 bin başvuru yapıldı.

Sponsorluklarını Samsung, Intel, Microsoft, Avaturk, Keysmart, Garanti Bankası, Bawls ve Technology Channel’in üstlendiği WCG 2004 Türkiye’de bu yıl ilk kez 19 ilde ve 27 merkezde gerçekleşen elemeler 10 Temmuz’da başlamıştı. Olimpiyatlar için yapılan online elemeler ise Avaturk sunucularında 30 Haziran’da start aldı. WCG 2004 Türkiye elemelerinde başarılı olanlardan 480’i Park Orman’da gerçekleştirilecek büyük finalde yarışmaya hak kazandı.

WCG heyecanında oynanan PC oyunları, Starcraft: Brood War, Warcraft 3: The Frozen Throne, Counter Strike: Condition Zero, Unreal Tournament 2004, FIFA 2004 ve Need for Speed: Underground. World Cyber Games Xbox oyunları ise Halo ve Project Gotham Racing

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.