Oyun tutkunları haydi Bimeks’e

Bimeks, Casper ve Intel işbirliğiyle Bimeks mağazalarında 5–6 Mayıs’ta ön eleme, 12–13 Mayıs’ta yarı final ve 19 Mayıs’ta ise finali gerçekleştirilecek olan Gamemaster Oyun Turnuvası’nda katılımcılar, Intel Core 2 Quad işlemcili bilgisayarlarla yüksek hız ve performansta oyun oynamanın keyfini çıkartacaklar. Dört Çekirdekli Intel Core 2 Quad: Takımın Kaptanı

5-6 Mayıs’ta ön elemelerin gerçekleştirileceği turnuvada Pro Evolution Soccer 6 futbol oyunu oynanacak. Turnuva’da ileri konfigürasyon ve yüksek performanslı Casper Gamemaster Quattro’ya, Intel mikro mimarisinin üstün ürünü, mükemmel hız ve performansıyla Intel Core 2 Quad işlemcisi eşlik edecek. Intel Core 2 Quad işlemcinin takım kaptanlığını üstlendiği Casper Gamemaster Quattro’nun konfigürasyonu Nvidia, Kingston, Seagate, MSI ve Logitech’in sunduğu en son teknolojilerle oyun severlere inanılmaz bir oyun deneyimi yaşatacak.

İlk Onbir Aranıyor

5-6 Mayıs 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek ön eleme maçlarında iki kişi birbirleriyle 10 dakika boyunca kıyasıya mücadele edecek. Maçların sonunda kazanan oyuncu kayıt formunu dolduracak. Ön elemeler aşağıdaki merkezlerde Bimeks mağazalarının önünde gerçekleştirilecek:

İstanbul Avrupa Yakası: Bimeks Teknoport- İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul, Bimeks Maslak- Maslak Doğuş Power Center

İstanbul Anadolu Yakası: Bimeks Maltepe- Maltepe Carrefoursa, Bimeks Ümraniye-Ümraniye Carrefoursa

12–13 Mayıs 2007 tarihlerinde, tek katta 6000 metrekare alışveriş alanıyla Türkiye’nin en büyük ve en farklı teknoloji mağazası Bimeks Teknoport’ta yapılacak olan yarı finallerde de yine maçlar 10 dakika sürecek ve yarışan her iki kişiden biri turnuvaya devam etme şansını elde edecek. 19 Mayıs’taki Bimeks Gençlik Şöleni’nde yapılacak finallerle de başarı ortalamasına göre sıralanacak ilk 11 belirlenecek. Turnuva kapsamında ayrıca Intel Core 2 Quad işlemcisinin gücünü test edecek Overclock şov ve futbolcu gösterileri yer alacak. Ayrıca Intel Teknik Ekibi iki farklı performans demosuyla turnuvaya heyecan katacak. Gamemaster Oyun Turnuvası’yla ilgili daha detaylı bilgiye ‘www.bimeks.com.tr’ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ödüller

İlk onbire girecek yarışmacılara birbirinden güzel hediyeler verilecek.

1. Casper Game Master

2. Intel Core 2 Quad ve 965 Anakart

3. MSI Nvidia Gerforce 8800 GTX ekran kartı

4. Philips Oyun Monitörü

5. Philips Oyun Monitörü

6. Philips Oyun Monitörü

7. Kingston K-PEX100 Portable Video Player

8. Seagate 80 GB Taşınabilir Harddisk

9. Logitech Oyun Seti

10. Logitech Oyun Seti

11. Logitech Oyun Seti

Intel Core 2 Quad : En İyi Dört Çekirdekli Mikro İşlemci

Intel’in yeni dört çekirdekli mikroişlemci ailesinden Intel Core 2 Quad genel kullanım amaçlı sunuculara, iş istasyonlarına, dijital medya yaratımına, yüksek oyun teknolojisine ve mükemmelliğe ihtiyaç duyan tüm kullanıcı gruplarına mükemmel avantajlar sağlayan yüksek hız ve performansa sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu